اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو ۶۵۱% در Epic Whale Surge افزایش می یابد تا صفر را از قیمت SHIB پاک کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک چرخش شگفت انگیز از رویدادها، جامعه شیبا اینو (SHIB) شاهد افزایش بی‌سابقه‌ای در فعالیت نهنگ‌ها است که گامی قابل‌توجه به سمت هدف آن برای پاک کردن صفر از قیمت توکن است. داده های IntoTheBlock نشان می دهد که تراکنش های نهنگ شامل SHIB در ۲۴ ساعت گذشته منفجر شده است و به میزان حیرت آور ۵۶.۴۵ میلیون دلار افزایش یافته است. این نشان دهنده افزایش قابل توجه ۶۵۱ درصدی است.

این افزایش ناگهانی حرکت نهنگ منجر به رد و بدل شدن ۵.۹ تریلیون توکن SHIB در تنها ۱۸ تراکنش شد که ارزش هر کدام بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار بود. در حالی که ممکن است تعداد تراکنش‌ها نسبتاً کم به نظر برسد، اما حجم آن چیزی غیرعادی نیست.

""
منبع: به بلوک

قیمت شیبا اینو (SHIB) در عمل

در همین حال، قیمت SHIB همچنان در نزدیکی آستانه بحرانی ۰.۰۰۰۰۱ دلار قرار دارد و توجه علاقه مندان و سرمایه گذاران را به خود جلب می کند. حذف صفر از قیمت توکن شیبا اینو برای هفته‌ها موضوع اصلی جامعه بوده است. اگرچه SHIB در کوتاه مدت به این نقطه عطف رسید، اما حفظ حرکت چالش برانگیز بود و باعث شد که توکن پس از کاما به پنج صفر برسد.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

مشکل در این واقعیت است که غلظت توکن های Shiba Inu بالای ۰.۰۰۰۰۱ دلار باعث ضرر برای دارندگان آنها می شود. IntoTheBlock گزارش می دهد که ۵۸۰.۵۱ تریلیون SHIB در ۳۲۸۰۵۰ کیف پول در محدوده ۰.۰۰۰۰۱ تا ۰.۰۰۰۰۱۹ دلار متمرکز شده است. این بیش از نیمی از کل عرضه توکن است.

جذب این حجم عظیم ضروری می شود تا قیمت SHIB نه تنها صفر شود بلکه بیشتر هم افزایش یابد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا