اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو با جابجایی تریلیون ها تریلیون SHIB توسط نهنگ ها در زنجیره افزایش ۵۱۴ درصدی را تجربه کرد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با کمال تعجب، توکن Shiba Inu با افزایش ۵۱۴ درصدی در فعالیت زنجیره‌ای در ۲۴ ساعت گذشته، افزایش شهابی را تجربه کرده است. این افشاگری از داده های ارائه شده توسط IntoTheBlock می آید و هجوم ناگهانی تراکنش های بزرگ مربوط به SHIB را روشن می کند.

حجم این معاملات قابل توجه با SHIB از ۵۴۴.۷۱ میلیارد به ۲.۸۲ تریلیون توکن افزایش یافت که نشان دهنده افزایش قابل توجه ارزش دلار آمریکا از ۴.۸۸ میلیون دلار به ۲۵.۰۵ میلیون دلار است. قابل ذکر است که IntoTheBlock در این تجزیه و تحلیل فقط برای تراکنش های بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار حساب می کند و در روز گذشته ۳۳ تراکنش از این قبیل وجود داشت.

""
منبع: به بلوک

این افزایش به دنبال یک دوره طولانی مدت فعالیت حداقلی در میان نهنگ‌ها در اکوسیستم توکن شیبا اینو بود. به دنبال کاهش شدید در اواخر ژانویه، معاملات عمده SHIB تقریباً برای یک هفته متوقف شد. اما به نظر می رسد که این رکود فقط موقتی بوده است.

همه نگاه ها به SHIB است

با بازگشت بازیگران اصلی به شبکه Shiba Inu، اکنون توجه به سمت قیمت SHIB معطوف شده است. ناظران خاطرنشان می کنند که SHIB در دو هفته گذشته در مرحله انباشت بوده است که با نوسانات جزئی و تغییرات قیمت نسبتاً ناچیز مشخص می شود.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

با این حال، تجدید حیات سرمایه گذاران پیشرو به تغییرات لرزه ای بالقوه در قیمت SHIB در آینده نزدیک اشاره دارد.

از آنجایی که بازار کریپتو برای تغییر قابل توجهی در شانس Shiba Inu آماده می شود، سرمایه گذاران در لبه صندلی خود هستند و منتظر حرکت بزرگ بعدی در این چشم انداز دارایی های دیجیتال جذاب هستند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا