🚨 اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو ۴۵۴ درصد در Epic SHIB Whale Comeback افزایش می یابد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو با مضمون سگی شاهد افزایش فعالیت نهنگ ها بوده است. طبق داده های IntoTheBlock، تراکنش های بزرگ شامل SHIB نسبت به روز گذشته ۴۵۴.۱۶ درصد افزایش یافته و به ۱۱۲.۹۶ میلیون دلار رسیده است. در ۲۴ ساعت گذشته ۳۴ تراکنش بزرگ به ارزش بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار انجام شده است.

حجم معاملات عمده از ۲.۱۸ تریلیون SHIB در ۲۱ فوریه به ۱۱.۷۷ تریلیون SHIB در ۲۲ فوریه افزایش یافت که بالاترین سطح در هفت روز گذشته بود. آدرس‌های فعال روزانه نیز با ۲۵.۳۳ درصد افزایش به ۳۷۱۰ رسید که نشان‌دهنده افزایش فعالیت در بلاک چین Shiba Inu است.

حجم معاملات بزرگ تصوری از کل مقداری که نهنگ ها در یک روز معین انجام داده اند را ارائه می دهد و این افزایش ممکن است نشان دهنده فعالیت قابل توجهی در خرید یا فروش باشد.

گاوهای شیبا اینو نتوانستند SHIB را به بالای ۰.۰۰۰۰۱ دلار برسانند، زیرا قیمت از ۰.۰۰۰۰۰۹۹۶ دلار در ۲۰ فوریه رد شد. از آن زمان قیمت ها به طور پیوسته کاهش یافته است و کاهش تا لحظه نگارش ادامه دارد.

در زمان نگارش این مقاله، SHIB با ۲.۱۴ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۰۹۴ دلار رسید که نشان دهنده کاهش عمومی قیمت در بازار ارزهای دیجیتال است. اگر امروز با باخت بسته شود، SHIB از ۲۰ فوریه سه روز از چهار روز را با رنگ قرمز مشخص خواهد کرد.

صاحبان شیبا اینو دیدگاه بلندمدت خود را حفظ می کنند

یک شاخص قابل توجه در زنجیره ممکن است نشان دهد که صاحبان شیبا اینو ممکن است دیدگاه بلندمدتی داشته باشند. شاخص Hold Time for Traded Coins که میانگین مدت زمان نگهداری سکه ها قبل از معامله یا معامله را اندازه گیری می کند، در هفت روز گذشته ۶۵۲.۱۷ درصد افزایش یافته است.

یک شاخص از دوره نگهداری سکه های معامله شده می تواند اطلاعات ارزشمندی در مورد اعتماد سرمایه گذاران و احساسات بازار ارائه دهد.

اگر سکه ها قبل از معامله برای مدت طولانی تری نگه داشته شوند، این ممکن است نشان دهنده این باشد که سرمایه گذاران به چشم انداز بلندمدت بازار اطمینان دارند و آماده هستند تا سکه های خود را برای مدت طولانی نگه دارند.

بر اساس داده های IntoTheBlock، میانگین دوره نگهداری ارزهای دیجیتال معامله شده در ۲۲ فوریه یک سال بوده است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا