🚨 اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو: شیباریوم با رسیدن به نقطه عطف مهم تاریخ می‌سازد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

راه حل لایه ۲ Shiba Inu Shibarium با پردازش بیش از ۴۰۰ میلیون تراکنش به یک نقطه عطف بزرگ رسیده است. این موفقیت در «فصل جوانان» به دست آمد، زمانی که قیمت شیبا اینو تقریباً ۳۰۰ درصد در چند روز افزایش یافت.

در یک توییت هیجان انگیز، نام کاربری رسمی SHIB X اشاره کرد که فصل میم ممکن است در Shibarium رسیده باشد. “این فصل در Shibarium است، چه کسی سگ برتر خواهد بود؟” مقاله خوانده شد.

شیباریوم از زمان راه اندازی در اواخر آگوست ۲۰۲۳ به سرعت رشد کرده است، به طوری که تعداد کل بلاک ها بیش از ۳.۵ میلیون و تعداد کل تراکنش ها بیش از ۴۰۰ میلیون است.

با توجه به Shibarium Scan Explorer، تعداد کل تراکنش های Shibarium 400,605,668 است. تعداد کل بلاک ها به ۳,۵۴۶,۸۱۴ و آدرس های کیف پول به ۱,۳۶۸,۵۸۳ رسید.

شیباریوم در ۲۴ ساعت گذشته با افزایش جزئی تراکنش های روزانه به ۱.۸۱ میلیون رسید.

شیبا اینو همچنان مصمم به حفاظت از شیباریوم است

در حالی که صنعت کریپتوکارنسی با پیشرفت های نوآورانه در حال رشد است، با افزایش آسیب پذیری های امنیتی نیز مواجه است که خطرات مالی قابل توجهی را به همراه دارد.

شرکت خدمات امنیتی بلاک چین، Hacken، چالش های امنیتی امسال، از جمله حملات راه حل لایه ۲، نقض کنترل دسترسی، و کشیدن فرش را ارائه می دهد.

از آنجایی که بازار ارزهای دیجیتال برای یک روند صعودی بالقوه آماده می شود، ظهور پروتکل های جدید و نقدینگی می تواند خطرات امنیتی را افزایش دهد. طبق آخرین شماره مجله شیب، شیباریوم اکوسیستم شیبا آمادگی مقابله با این چالش ها را دارد.

در پاسخ به نگرانی‌های امنیتی فزاینده در دنیای ارزهای دیجیتال، توسعه‌دهنده Shiba Inu، Kaal Dhairya، برخی از اقداماتی را که تیم Shiba Inu برای تقویت دفاع و محافظت از کاربران خود انجام داده است، بیان کرد.

Shiba Inu رمزگذاری کاملا هممورفیک (FHE) را در چارچوب خود گنجانده است، بنابراین حریم خصوصی و امنیت داده‌های بیشتری را ارائه می‌دهد. علاوه بر این، رویکردی که شامل هویت خودمختار (SSI) است به کاربران امکان کنترل کامل بر داده‌هایشان را می‌دهد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا