🚨 اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu (SHIB) باعث افزایش ۱.۷۰۱٪ جریان خالص می شود، اما یک مشکل وجود دارد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با مضمون سگ، موج عظیمی از جریان خالص را ایجاد کرده است، اما این همه خبر خوبی نیست.

بر اساس داده های IntoTheBlock، که ایده ای در مورد تغییر موقعیت نهنگ ها ارائه می دهد، جریان خالص سهامداران عمده SHIB در هفت روز گذشته علیرغم افزایش منفی ۱۷۰۱ درصد افزایش یافته است. این نشان می‌دهد که نهنگ‌ها یا دارندگان بزرگ توکن‌های SHIB بیشتری جمع‌آوری می‌کنند و آنها را به صرافی‌ها می‌فرستند، احتمالاً برای فروش.

کاهش در جریان خالص سهامداران بزرگ معمولاً نشان دهنده کاهش موقعیت یا فروش است، در حالی که افزایش ناگهانی را می توان به عنوان تجمع بازیکنان بزرگ یا نهنگ ها مشاهده کرد. در ۲۴ ساعت گذشته SHIB 89.2 میلیارد جریان خالص به سهامداران عمده داشت.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه SHIB/USD، اعتبار: TradingView

قیمت SHIB پس از زیان ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار در اواسط فوریه، برای افزایش سرعت تلاش کرده است. از آن زمان، SHIB به صورت جانبی معامله می کند و نتوانسته است بالاتر از سطح روانی ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار حرکت کند. طبق گزارش CoinMarketCap، SHIB در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۹۵ دلار معامله می شد که ۰.۸۷ درصد کاهش داشت.

SHIB ممکن است نیاز داشته باشد از سطح مقاومت ۰.۰۰۰۰۱ دلار عبور کند و یک روند صعودی واضح را برای جذب خریداران بیشتر ایجاد کند. اگر او نتواند این کار را انجام دهد، ممکن است قبل از حرکت بزرگ بعدی خود به تجارت در محدوده ادامه دهد.

از سوی دیگر، اگر افت ادامه یابد، SHIB به دنبال حمایت ابتدا در MA 50 روزانه با ۰.۰۰۰۰۰۹۴ دلار، سپس در ۰.۰۰۰۰۰۰۹۳ دلار است که کاهش SHIB را در ۲۱ فوریه متوقف کرد.

از طرف دیگر، شیبا اینو با مقاومت فنی بعدی بین سطوح ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار و ۰.۰۰۰۰۱۴ دلار مواجه است، جایی که ۱۵۰ تریلیون SHIB توسط ۲۴۵۶۷۰ آدرس با میانگین قیمت ۰.۰۰۰۰۱۱ دلار خریداری شد.

Shiba Inu هفته گذشته با راه اندازی Sheboshis، یک توکن هیبریدی و یک NFT که استاندارد DN404 را پذیرفته است، وارد عصر جدیدی شد. توکن SHEB با فهرست‌بندی در صرافی‌های ارزهای دیجیتال CoinW و LBan به رشد خود ادامه می‌دهد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا