🚨 اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu (SHIB) 298 میلیون توکن را سوزاند، قیمت نتوانست افزایش یابد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu (SHIB) هفته را با افزایش مثبت در نرخ سوختن و کاهش جزئی قیمت شروع می‌کند تا اکوسیستمی به‌طور قابل‌توجهی پویا را نشان دهد.

اندازه گیری میزان سوختگی شیبا اینو

داده های Shibburn نشان می دهد که تعداد کل توکن های سوزانده شده ۲۹۸,۷۶۱,۷۵۲ SHIB است که در ۲۴ ساعت گذشته ۴۳۸.۱۷ درصد افزایش داشته است. این میزان سوختگی یک تله است، با توجه به اینکه میزان سوختگی SHIB در هفته گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

اعضای اکوسیستم شیبا اینو از ابتدای سال جاری در آتش زدن SHIB فعال بوده اند. تلاش مشترک پس از افزایش عرضه اولیه به ۴۱۰,۷۲۳,۳۹۷,۴۸۳,۵۳۹ SHIB شاهد سوختن توکن ها بود که در مجموع ۵۸۹,۲۷۶,۶۰۲,۵۱۶,۴۶۰ SHIB در گردش باقی ماند.

SHIB Burn Rate. منبع: Shibburn

با توجه به اینکه کمپین کاهش تورم شیبا اینو همچنان به کنجکاوی دستی و اعضای جامعه از طریق سوزاندن انبوه SHIB تکیه می کند، مهم ترین تراکنش از آدرس کیف پولی با عنوان “0xda…f57705” انجام شد که در مجموع ۲۱۱،۴۸۹،۷۸۴ توکن SHIB را سوزاند. سایر سوختگی های عمده شناسایی شده در زنجیره شامل ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ میلیون از 0xdb…2019a و ۴۶,۰۰۰,۰۰۰ SHIB از 0xb23…c460 است.

حرکت قیمت شیبا اینو

در میان احساسات مثبت پیرامون کمپین سوزاندن شیبا اینو، قیمت میم کوین نتوانست افزایش قابل توجهی را در ۲۴ ساعت ثبت کند. در زمان نگارش، داده‌های CoinMarketCap قیمت Shiba Inu را ۰.۰۰۰۰۳۴۲۶ دلار نشان می‌دهد که ۲ درصد کاهش دارد.

پس از افزایش ۲۵.۵ درصدی در هفته گذشته، می توان این فروش را اصلاحی جزئی در نظر گرفت. شیبا اینو مقاومت ثابتی را بالای ۰.۰۰۰۰۳ دلار حفظ می کند. هدف میان مدت و بلندمدت این چرخه گاوی قرار است از بالاترین رکورد قبلی (ATH) فراتر رود و یک صفر دیگر را کاملاً پاک کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا