🚨 اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو (SHIB) در صدر رده بندی رابینهود قرار دارد

رمزارز محبوب میم شیبا اینو (SHB) به این امر دست یافته است بالا رتبه بندی این هفته توسط پلتفرم کارگزاری پیشرو Robinhood منتشر شده است.

میم کوین برجسته در هفته گذشته ۱۱ درصد افزایش یافته است و عملکرد قابل توجهی از سایر سکه های اصلی موجود در این پلتفرم دارد.

لایت کوین (LTC) با ۸ درصد افزایش قیمت در رتبه دوم قرار دارد. Chainlink (LINK) نیز با افزایش ۶.۱ درصدی در رتبه ۳ برتر قرار گرفت.

Aave (AAVE) و Ethereum Classic (ETC) هفته گذشته به ترتیب با ۴.۸ درصد و ۳.۵ درصد افزایش، وارد ۵ رتبه برتر شدند.

کارتTezos (XTZ)، Uniswap (UNI)، اتریوم (ETH)، Stellar (XLM) و Compound (COMP) نیز در ۱۰ مورد برتر قرار گرفتند.

به نیویورک خوش آمدید

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayدومین ارز دیجیتال بزرگ میم اکنون در پلتفرم Robinhood برای ساکنان نیویورک در دسترس است.

نیویورک به ویژه برای قوانین سختگیرانه اش شناخته شده است. رژیم صدور مجوز BitLicense کار شرکت ها را در ایالت دشوار می کند.

Shiba Inu برای اولین بار در اوایل سال ۲۰۲۲ در دسترس کاربران Robinhood قرار گرفت، پس از یک کمپین فشرده توسط جامعه پشت میم کوین برای دریافت توکن در فهرست پلت فرم کارگزاری محبوب.

ماه گذشته، شرکت مدیریت دارایی جهانی Bernstein پیش‌بینی کرد که سهام رابین‌هود می‌تواند از افزایش قیمت ارزهای دیجیتال «هیولا» در سال ۲۰۲۴ منتفع شود. این شرکت پیش‌بینی کرده بود که ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال می‌تواند در سال جاری از ۷.۵ تریلیون دلار فراتر رود.

SHIB در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۲۵۳۵ دلار معامله می شود و ارزش بازار آن در حدود ۱۵ میلیارد دلار است. با این حال، این توکن همچنان بیش از ۷۰.۶ درصد از بالاترین رکورد خود در اکتبر ۲۰۲۱ کاهش یافته است.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا