اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu (SHIB) به ۱۰۰ میلیارد دلار؟ شیتوشی کوساما پیش بینی خیره کننده خود را به اشتراک می گذارد

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • موقعیت فعلی شیبا اینو در بازار
  • راه رسیدن به ۱۰۰ میلیارد دلار

شیبا اینو اخیراً شیتوشی کوساما را رهبری کرد پذیرفته شده یک پیش بینی جسورانه در مورد ارزش بازار ارز دیجیتال.

کوساما بیانیه‌ای را بازنشر کرد که استدلال می‌کرد دومین کوین بزرگ میم می‌تواند در این چرخه به ارزش بازار ۱۰۰ میلیارد دلاری برسد.

این پست در کنار یک GIF به اشتراک گذاشته شد که رابرت پیکاردو از «کسب و کار خانوادگی» را نشان می‌دهد و می‌گوید: «کلمات شما، نه من».

موقعیت فعلی شیبا اینو در بازار

شیبا اینو در هفته گذشته افزایش شهاب سنگی را تجربه کرد و بیش از ۲۰۰ درصد رشد کرد و عملکرد بسیار بهتری از سایر ارزهای دیجیتال اصلی داشت.

طبق آخرین داده های IntoTheBlock، قیمت فعلی SHIB 0.000035 دلار است و در ۲۴ ساعت گذشته ۵.۸۴ درصد افزایش یافته است.

به طور قابل توجهی، ۷۳٪ از دارندگان SHIB با قیمت فعلی درآمد کسب می کنند و همچنین غلظت بالای دارندگان ۷۳٪ وجود دارد. SHIB همبستگی قیمتی قوی با بیت کوین را در ۰.۷۹ حفظ کرد.

ترکیب دارندگان بر حسب مدت زمان نگهداری، با ۷۷% نگهداری برای بیش از یک سال، جایگاه ثابتی را نشان می‌دهد.

راه رسیدن به ۱۰۰ میلیارد دلار

در حال حاضر، تنها سه ارز دیجیتال دارای ارزش بازار بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار هستند: بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و تتر (USDT).

ارزش فعلی SHIB با ارزش ۱۵.۳ میلیارد دلار به عنوان یازدهمین ارز دیجیتال بزرگ پس از رقبایی مانند Cardano (ADA) و Dogecoin (DOGE) قرار دارد.

برای اینکه SHIB به رقم معروف ۱۰۰ میلیارد دلار برسد، باید ارزش آن افزایش چشمگیری داشته باشد.

به طور خاص، باید تقریباً ۵۵۳ درصد افزایش یابد، شاهکاری که برای دستیابی به تقاضای قابل توجه بازار و اعتماد سرمایه گذاران نیاز دارد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا