🚨 اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu (SHIB) 99٪ در فعالیت جالب نهنگ افزایش یافته است

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با مضمون سگ با شاخصی که فعالیت نهنگ ها را ردیابی می کند، ۹۹ درصد افزایش یافته است.

بر اساس داده‌های IntoTheBlock، SHIB افزایش ۹۹ درصدی در حجم معاملات عمده را گزارش می‌کند، شاخصی که بینشی از کل مقداری که نهنگ‌ها در یک روز معامله می‌کنند را نشان می‌دهد.

افزایش حجم معاملات زیاد به طور کلی نشان دهنده فعالیت بالای نهنگ ها، چه خرید و چه فروش است. حجم معاملات عمده گزارش شده در ۲۴ ساعت گذشته ۹۷۳.۲۵ میلیارد SHIB بود که از نظر پولی معادل ۸.۷۷ میلیون دلار است.

شیبا اینو پس از رسیدن به ۲۰.۲ میلیارد SHIB در ۲۴ ژانویه، کاهش شدید حجم معاملات عمده را تجربه کرد.

شیبا اینو که قادر به بازیابی نیست، از آن زمان به‌جز افزایش‌های گاه به گاه، حجم معاملات نهنگ‌ها را به‌طور غیرمعمول پایین نگه داشته است. یکی از آنها ثبت شد که در ۲۴ ساعت گذشته حجم معاملات عمده تقریبا دو برابر شده است.

حجم معاملات عمده شیبا اینو از ۴۹۰.۵ میلیارد SHIB در ۱ فوریه به ۹۷۳.۲۵ میلیارد SHIB در ۲ فوریه افزایش یافت.

حرکت قیمت SHIB

شیبا اینو به طور موقت در ۳۰ ژانویه به ۰.۰۰۰۰۰۹۶۷ دلار افزایش یافت. با این حال، گاوها نتوانستند پیشرفت را حفظ کنند و SHIB در اواخر روز به ۰.۰۰۰۰۰۸۷۸ دلار سقوط کرد.

در تلاشی دیگر، گاوها از پایین‌ترین سطح ۰.۰۰۰۰۰۸۷۸ دلاری خود بازگشتند، که تا زمان انتشار به رشد پیوسته ادامه می‌دهد.

شیبا اینو در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار معامله می شود که در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۳۸ درصد افزایش یافته است. اگر SHIB امروز با افزایش بسته شود، برای سومین روز متوالی سود خواهد داشت. اگر گاوها حرکت فعلی را حفظ کنند، اولین علامت شکست، بسته شدن پایدار بالای MA 50 روزانه در ۰.۰۰۰۰۰۹۸۷ دلار خواهد بود.

در همین حال، Shiba Inu Layer 2 Shibarium همچنان به رشد خود در معیارهای خود ادامه می دهد و در حال حاضر به ۳۳۰ میلیون تراکنش رسیده است.

بر اساس گزارش explorer Shibariumscan، Shibarium شاهد افزایش اندکی در تراکنش های روزانه به میزان ۲.۵۹ میلیون تراکنش بود، در حالی که در حال حاضر کل تراکنش ها به ۳۳۰،۶۱۸،۲۶۷ رسیده است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا