🚨 اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو (SHIB) 198 درصد به عنوان بازگشت حماسی نهنگ ها افزایش می یابد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با مضمون سگ، افزایش خیره کننده ۱۹۸ درصدی در فعالیت نهنگ ها را تجربه کرد که نشان دهنده بازگشت سرمایه گذاران اصلی به نام نهنگ ها است.

این معکوس حماسی توجه جامعه کریپتو را به خود جلب کرد و به گمانه زنی در مورد عواملی که باعث این هجوم ناگهانی فعالیت نهنگ ها و تأثیرات آن بر مسیر قیمت SHIB می شود دامن زد.

بر اساس داده‌های IntoTheBlock، حجم تراکنش‌های بزرگ، که میزان کل تراکنش‌هایی را که نهنگ‌ها روزانه پردازش می‌کنند، تخمین می‌زند، در ۲۴ ساعت گذشته ۱۹۸.۹۲ درصد افزایش یافته است.

پس از کاهش مداوم از اوج ۶۲.۹۲ تریلیون SHIB در ۵ مارس، حجم معاملات عمده به ۵.۷۴ تریلیون SHIB در ۱۰ مارس قبل از بهبودی کاهش یافت.

در ۱۱ مارس، بیش از ۱۷.۶۲ تریلیون دلار در SHIB در معاملات بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار منتقل شد. این نشان دهنده افزایش فعالیت بازیکنان بزرگ یا نهنگ ها در آن روز است.

IntoTheBlock تراکنش های بزرگ را به عنوان تراکنش هایی که شامل انتقال بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار هستند طبقه بندی می کند. در این سناریو، اندیکاتور حجم تراکنش‌های بزرگ، کل مقدار رمزارزهای منتقل شده در چنین تراکنش‌هایی را نشان می‌دهد.

بنابراین، افزایش ناگهانی حجم معاملات بزرگ نشان دهنده افزایش فعالیت در بین نهنگ ها، چه خرید و چه فروش است. در مورد شیبا اینو، افزایش فعالیت نهنگ ها ممکن است نشان دهنده افزایش علاقه سرمایه گذاران عمده به اکوسیستم SHIB باشد.

احیای فعالیت نهنگ ها در زمان افزایش علاقه به توکن های الهام گرفته از میم و اکوسیستم های غیرمتمرکز رخ ​​می دهد.

از آنجایی که SHIB همچنان در جامعه رمزنگاری مورد توجه و شناسایی قرار می گیرد، نهنگ ها نیز با جمع آوری مقادیر قابل توجهی از توکن های SHIB، از این حرکت سرمایه گذاری می کنند. شناخته شده است که نهنگ ها از دوره های افول یا تثبیت برای جمع آوری توکن های تخفیف دار استفاده می کنند.

در زمان نگارش این مقاله، SHIB با ۶.۰۳ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۳۲۴۶ دلار رسید.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا