اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو (SHIB) در تست استرس شرکت می کند، در اینجا انتظار می رود این هفته چیست

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو (SHIB) همچنان در کانون توجه بازار باقی می‌ماند زیرا ادغام بر اکثر آلت‌کوین‌ها در تلاش برای بهبودی نهایی تأثیر می‌گذارد. اعداد خالص شیبا اینو عمدتاً در روند نزولی قرار دارند. اما آنها در نقطه اوج هستند که تعادل می تواند به زودی به سمت گاوها تغییر کند. در زمان نگارش این مقاله، شیبا اینو با ۱.۸ درصد کاهش به ۰.۰۰۰۰۰۹۷۰۶ دلار رسیده است.

این آخرین رقم کاهش، سود شیبا اینو را نسبت به هفته گذشته کاهش داده است و اکنون ۷.۶۱ درصد کاهش یافته است. این توکن علیرغم تست استرس حیاتی که طی چند روز گذشته پشت سر گذاشته است، انعطاف پذیر است و خود را بالاتر از سطح مهم روانی ۰.۰۰۰۰۰۹۵ دلار نگه داشته است.

نمودار روزانه شیبا اینو. منبع: CoinMarketCap

شماره های وب شیبا اینو داستان متفاوتی را بیان می کنند. نرخ رایت در حال حاضر ثابت است و تقریباً ۵,۱۳۶,۲۹۹ SHIB یک شبه به کیف پول‌های مرده ارسال می‌شود. با این حال، تعداد تراکنش‌های شیباریوم نیز پایین‌تر از حد متوسط ​​است و بهبودی محسوسی بین ۱۳ ژانویه تا ۱۴ ژانویه داشته است.

در این مدت معاملات شیباریوم از ۱.۱۶ میلیون به ۱.۹۷ میلیون کاهش یافت که کمترین میزان ماهانه بود. این بازگشت در شیباریوم نشان می دهد که بازار شروع به دریافت حمایت بیشتر از سوی سرمایه گذاران خرد کرده است.

هفته جدید، امکانات جدید

وضعیت شیبا اینو به طور قابل توجهی محو شده است زیرا فرصت هایی برای ظهور اعداد جدید در حال ظهور است. پس از یک انقباض قابل توجه، شانس بهبودی زیاد است زیرا طرح های رشد در افق هستند.

با کم شدن اشتیاق برای محصولات صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF)، توجه وفاداران SHIB ممکن است به این پروتکل معطوف شود که می تواند به طور کلی سرمایه تازه ای به همراه داشته باشد.

ETF بیت کوین نقطه ای باعث شده است که بسیاری از سرمایه گذاران احساس کنند که باید در این محصول سهمی داشته باشند تا از هر فرصتی که ممکن است مزیت حرکت اول را ایجاد کند، استفاده کنند. از آنجایی که خود بیت کوین نتوانست کشش مطلوب را به دست آورد، شیبا اینو می تواند در این هفته به پلان B برای این سرمایه گذاران تبدیل شود، زیرا این شانس را دارد که الگوی رشد پایدارتری را ترسیم کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا