اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو (SHIB) در حالی که این حرکت بزرگ رو به بالا برنامه ریزی شده است، در حاشیه می ماند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

همه چیز برای Shiba Inu (SHIB) شروع به جستجو کرده است و فروش تهاجمی در اکوسیستم اکنون به آرامی شروع به ناپدید شدن می کند. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، شیبا اینو با نرخ رشد متعادلی با نرخ رشد متعادل ۰.۰۰۰۰۰۹۶۰۵ دلار تغییر می‌کند که نشان می‌دهد اقدامات گاوهای نر بازار اکنون با اقدامات خرس‌ها مطابقت دارد.

حجم معاملات شیبا اینو نیز در حال خارج شدن از منطقه قرمز است و طی ۲۴ ساعت با ۱.۳ درصد افزایش به ۱۰۸۱۸۱۴۴۲ دلار رسیده است. بینش های زنجیره ای شیبا اینو نشان می دهد که اگر گاوها کمی بیشتر از حرکت نهنگ فعلی فشار بیاورند، توکن به راحتی می تواند به سمت منطقه صعودی حرکت کند.

شاخص قدرت نسبی این توکن (RSI) در نمودار روزانه عدد ۴۶ را نشان می‌دهد که نشان می‌دهد در منطقه خنثی قرار دارد و به راحتی می‌تواند با یک خرید اضافی برای تغییر مسیر شکل بگیرد. نشانگر واگرایی میانگین متحرک (MACD) نیز نشانه هایی را چشمک می زند که خط MACD می خواهد از بالای خط سیگنال عبور کند. این حرکت حرکتی است که فشار زیادی را به سمت اوج های جدید نشان می دهد.

نمودار SHIBUSDT 1D از طریق TradingView

تغییرات صعودی در شیبا اینو در راه است

از آنجایی که Shiba Inu اخیراً صفر را از دست داده است، تمام تلاش خود را می کند تا برای شکستن دیوار مقاومت در ۰.۰۰۰۰۱ دلار به عقب برگردد. این مبارزه با یک ناهماهنگی کلی در بازار مشخص شده است که باعث شده است قیمت بیت کوین بین ۴۲۰۰۰ تا ۴۳۵۰۰ دلار تثبیت شود.

تلاش شیبا اینو برای چاپ یک سفر انفرادی با کاهش حجم تراکنش و همچنین کاهش سرعت رایت و تعداد تراکنش های روزانه شیباریوم پنهان شد. اینها اغلب نشانگر سلامت شبکه شیبا اینو هستند و نشان دهنده تغییرات صعودی چشمگیر به عنوان بخشی از فشار احیای مداوم هستند.

به طور کلی، گاوهای شیبا اینو برای فشار بزرگ بعدی آماده هستند و انتظار می‌رود که محرک‌های جزئی به آنجا برسند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا