🚨 اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو (SHIB) در هیستری نهنگ در زنجیره افزایش ۲۴۳ درصدی دارد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با افزایش قابل توجه فعالیت، شیبا اینو (SHIB) بر اساس داده ها، این توکن در تراکنش های بزرگ ۲۴۳ درصد افزایش را تجربه کرد. به بلوک. در ۲۴ ساعت گذشته، حجم SHIB از ۱.۰۲ تریلیون به ۲.۴۸ تریلیون افزایش یافت. این نشان دهنده افزایش قابل توجه مشارکت سهامداران عمده در بازار ارزهای دیجیتال است. این افزایش نشان دهنده افزایش قابل توجهی از نظر پولی است که از ۹.۹۷ میلیون دلار به ۲۴.۲۵ میلیون دلار رسیده است.

افزایش معاملات بزرگ، همانطور که با افزایش معاملات بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار مشهود است، نشان دهنده افزایش علاقه به SHIB در بین سرمایه گذاران نهادی یا افراد دارای ارزش خالص بالا است. در روز گذشته ۴۴ مورد از این معاملات به ثبت رسید که نسبت به دوره قبل افزایش چشمگیری داشت.

""
منبع: به بلوک

نهنگ جدید شیبا اینو

تجزیه و تحلیل بیشتر داده های زنجیره ای یک عامل مهم در این افزایش را نشان می دهد: یک نهنگ منفرد که با آدرس “0x329” شناسایی شده است. این سازمان با تزریق حدود ۳۹۰ میلیارد توکن SHIB به ارزش ۳.۸ میلیون دلار به بازار معامله قابل توجهی انجام داد.

این اقدام نه تنها به طور قابل توجهی از وضعیت نهنگ حمایت کرد شیبا اینو دارایی‌ها، اما آنها همچنین SHIB را به عنوان بزرگترین دارایی در مجموعه خود قرار می‌دهند که در حال حاضر مجموعاً ۲۳.۶۶ میلیون دلار ارزش دارد.

""
منبع: اسکن اتر

در حالی که اثرات این افزایش فعالیت نهنگ بر مسیر آینده SHIB نامشخص است، این امر بر پویایی در حال تحول در بازار ارزهای دیجیتال تاکید می کند. برخی از ناظران فکر می کنند که این افزایش ممکن است منادی به روز رسانی های آینده باشد قیمت SHIB سایر افراد در نمودار به دلیل روند صعودی که طی دو هفته گذشته ادامه داشته محتاط هستند.

پسندیدن STR با ادامه شتاب گرفتن، فعالان بازار به دقت نظارت می کنند که چگونه این معاملات در مقیاس بزرگ بر پویایی قیمت و احساسات کلی بازار تأثیر می گذارد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا