🚨 اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو (SHIB) در آمار نهنگ‌های زنجیره‌کلیدی ۵۴۰ درصد افزایش یافت

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در رویدادهای اخیر، توکن Shiba Inu (SHIB) با افزایش خیره کننده ۵۴۰ درصدی در آمار کلیدی نهنگ در زنجیره افزایش بی سابقه ای را تجربه کرده است. بر اساس داده‌های ارائه شده توسط IntoTheBlock، حجم تراکنش‌های عمده مربوط به SHIB از ابتدای هفته به‌طور تصاعدی افزایش یافته است و طی تنها دو روز، یک جهش عظیم از ۱.۲۴ تریلیون توکن به ۶.۶۸ تریلیون توکن را نشان می‌دهد.

قابل توجه است که این رشد نجومی نشان دهنده افزایش قابل توجهی از نظر دلار است. از ۱۱.۹۳ میلیون دلار به ۷۰.۴۵ میلیون دلار رسید که نشان دهنده افزایش قابل توجه ۵۹۰ درصدی است. افزایش حجم معاملات بزرگ که معاملاتی به ارزش حداقل ۱۰۰۰۰۰ دلار را پوشش می‌دهد، حاکی از افزایش قابل‌توجه در فعالیت سرمایه‌گذاران است، با تعداد قابل توجهی از ۲۹۷ تراکنش ثبت شده در دوره مورد بررسی (۱۷۵ تراکنش در ۲۴ ساعت گذشته).

""
منبع: به بلوک

یکی از جنبه های قابل توجه این افزایش در تفاوت بین حجم و شرایط دلار نهفته است. دومی شاهد افزایش بارزتر است. این پدیده را می توان ناشی از افزایش قابل توجه قیمت SHIB دانست که در دوره بررسی از مرز ۲۰ درصد گذشت.

""
SHIB به USD CoinMarkeCap

افزایش شهاب‌سنگ توکن Shiba Inu یک رویداد مجزا نیست، بلکه نشان‌دهنده روند گسترده‌تری از افزایش قیمت ارزهای دیجیتال مبتنی بر میم است. در راستای رشد تصاعدی SHIB، دیگر توکن‌های اصلی مانند PEPE شاهد افزایش خیره کننده ۹۵ درصدی، DOGE 11.63 درصدی و BONK 16 درصدی افزایش یافتند که نشان‌دهنده شور و هیجان گسترده در بازار سکه‌های میم بود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا