🚨 اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو (SHIB) با افزایش تمایل سرمایه گذاران ۱۹۴۸ درصد افزایش یافت

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با مضمون سگ، ۱۹۴۸ درصد افزایش یافته است که نشانگر زنجیره ای است که اعتماد سرمایه گذاران و احساسات بازار را اندازه گیری می کند.

شاخص IntoTheBlock's Hold Time for Traded Coins میانگین زمان نگهداری سکه ها را قبل از معامله یا معامله تخمین می زند.

میانگین دوره نگهداری ارزهای دیجیتال معامله شده برای SHIB از ۲۶ فوریه افزایش یافته است که نشان می دهد احساسات مثبت سرمایه گذاران با افزایش قیمت ها افزایش می یابد. در ۳ مارس، میانگین دوره نگهداری SHIB برای وجوه تراکنش به دو سال افزایش یافت. این در حالی است که حجم این سکه ها نیز به ۲۴.۵۷ تریلیون SHIB افزایش یافت.

سکه‌هایی که قبل از معامله برای مدت طولانی‌تری نگهداری می‌شوند ممکن است نشان‌دهنده خوش‌بین بودن سرمایه‌گذاران نسبت به چشم‌انداز بلندمدت بازار باشد و مایلند سکه‌های خود را برای مدت طولانی نگه دارند.

از سوی دیگر، خرید و فروش مکرر سکه ممکن است به این معنی باشد که سرمایه گذاران بیشتر به سودهای کوتاه مدت علاقه مند هستند و اعتماد کمتری به چشم انداز بلندمدت بازار دارند.

قیمت شیبا اینو از ۲۴ فوریه، زمانی که از محدوده تثبیت یک ساله خارج شد و حمایت ۰.۰۰۰۰۰۹۳۴ دلار را پیدا کرد، به طور پیوسته در حال افزایش بوده است.

پس از یک مکث کوتاه در ۳ مارس، شیبا اینو رالی هفتگی خود را به بالاترین سطح روزانه ۰.۰۰۰۰۲۷۹ دلار در زمان نگارش ادامه داد. در هفت روز گذشته، ارزش بازار SHIB با بیش از ۱۸۰ درصد افزایش به ۱۵.۷۸ میلیارد دلار رسیده است و اکنون یازدهمین ارز دیجیتال بزرگ است.

در زمان نگارش این مقاله، SHIB به رشد روزانه خود ادامه می داد و در ۲۴ ساعت گذشته با ۲۴ درصد افزایش به ۰.۰۰۰۰۲۷ دلار رسید. اگر امروز در رنگ سبز بسته شود، شیبا اینو از ۲۴ فوریه ۹ از ده افزایش روزانه را ثبت خواهد کرد.

شرکت تحلیل زنجیره ای سانتی متر او تاکید می کند که شیبا اینو به دلیل افزایش قیمت ها و افزایش علاقه مخاطبان، تقریباً ۳۰۰۰ درصد افزایش در حجم فروش را در هفته گذشته تجربه کرد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا