اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو (SHIB) به دلیل حرکت جالب نهنگ ها ۱.۱۷۳ درصد افزایش یافت

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با مضمون سگ، افزایش زیادی در فعالیت زنجیره ای در ۲۴ ساعت گذشته داشته است، به طوری که برخی از بزرگترین دارندگان توکن یا نهنگ ها مقادیر قابل توجهی از SHIB را به مکان های مختلف منتقل کرده اند.

بر اساس داده‌های پلتفرم تحلیل بلاک چین IntoTheBlock، حجم تراکنش‌های بزرگ به ارزش ۱۰۰۰۰۰ دلار یا بیشتر شامل SHIB در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۷۳.۵۸ درصد افزایش یافته است.

حجم این معاملات بزرگ از ۴۰۸.۷۲ میلیارد SHIB در ۱۸ ژانویه به ۴.۷۴ تریلیون SHIB در ۱۹ ژانویه افزایش یافت و به ۵.۱۵ تریلیون SHIB رسید.

ارزش پولی این معاملات بزرگ ۴۷.۶۴ میلیون دلار است. افزایش حجم معاملات زیاد معمولاً به معنای فعالیت زیاد در بین نهنگ ها، چه خرید و چه فروش است.

حجم معاملات ثبت شده روی زنجیره در ۲۴ ساعت گذشته به ۶.۴۸ تریلیون SHIB رسید که افزایش قابل توجهی از ۱.۶۱ تریلیون SHIB در ۱۸ ژانویه به ۶.۴۸ تریلیون SHIB در ۱۹ ژانویه نشان داد.

افزایش فعالیت های زنجیره ای نیز با بهبود قیمت SHIB همزمان شده است که در ۲۴ ساعت گذشته نزدیک به ۵ درصد افزایش داشته است.

حرکت قیمت SHIB

قیمت شیبا اینو پس از سقوط شدید به ۰.۰۰۰۰۰۸۷۸ دلار در روز جمعه، دوباره بازگشت. این افزایش در معاملات اولیه روز شنبه ادامه یافت و SHIB با ۲.۳۱ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۰۹۴۷ دلار رسید.

گاوهای شیبا اینو همچنان در تلاش خود برای پاک کردن صفر از قیمت SHIB اصرار دارند. اگرچه تلاش های او هنوز به نتیجه مطلوب نرسیده است، اما به نظر می رسد او به اهدافش نزدیک می شود.

در روند صعودی، گاوهای شیبا اینو با MA 50 روزانه ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار مبارزه خواهند کرد تا به هدف پاک کردن صفر از قیمت SHIB دست یابند.

Shiba Inu Layer 2، Shibarium، به نقطه عطف بزرگ خود یعنی ۳۰۰ میلیون تراکنش کل نزدیک می شود. بر اساس گزارش explorer Shibariumscan، تعداد کل تراکنش ها در حال حاضر ۲۹۶,۷۳۹,۴۵۸ است. آدرس های کیف پول در حال حاضر ۱،۳۴۲،۳۹۱ است، در حالی که تعداد کل بلاک ها ۲،۷۳۹،۰۹۵ است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا