🚨 اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو (SHIB) 1100 درصد در موج نهنگ حماسی اوج می گیرد

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با افزایش بی‌سابقه فعالیت نهنگ‌ها، Shiba Inu (SHIB) شاهد افزایش خیره‌کننده ۱۱۰۰ درصدی تراکنش‌های مربوط به مقادیر زیادی توکن بود. داده های IntoTheBlock نشان می دهد که تراکنش های نهنگ شامل SHIB در ۲۴ ساعت گذشته منفجر شده و به ۸۴.۸۶ میلیون دلار رسیده است.

در این بازه زمانی کوتاه، مجموع خیره کننده ۱۰.۳۶ تریلیون توکن SHIB از طریق ۵۷ تراکنش به ارزش بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار دست به دست شد. این افزایش در تضاد کامل با ارقام روز گذشته است، زمانی که تنها ۱۲ تراکنش شامل مقادیر زیادی SHIB انجام شد و حجم کل توکن ها از یک تریلیون فراتر نرفت.

""
منبع: به بلوک

چیزی که این افزایش را جالب‌تر می‌کند این است که طی یک حرکت نسبتاً ضعیف قیمت توکن Shiba Inu رخ داد. علیرغم شرایط کل بازار که شاهد کاهش ۵ درصدی ارزش SHIB در ۲۴ ساعت گذشته بوده و قیمت ها به زیر ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار در هر توکن کاهش یافته است، انعطاف پذیری قابل توجهی وجود دارد. قابل ذکر است، در طول این کاهش، قیمت SHIB به حداقل محلی روز جمعه گذشته در ۰.۰۰۰۰۰۸۷۹ دلار بازنگری نکرد.

آیا کف برای شیبا اینو آمده است؟

در آن روز، داده‌های زنجیره‌ای فعالیت قابل‌توجهی از نهنگ‌ها را با رد و بدل شدن ۵.۱۵ تریلیون توکن SHIB در تراکنش‌های بزرگ نشان داد. به ۲۴ ساعت گذشته فوروارد کنید و این حجم تقریباً دو برابر شده است. سوالی که در حال حاضر در هوا معلق است این است که آیا سطوح فعلی قیمت SHIB نشانه پایین آمدن است و باعث می‌شود که نهنگ‌ها در خرید توکن خود در این منطقه دو برابر شوند.

در حالی که بازار در مورد تأثیرات این افزایش فعالیت گمانه زنی می کند، جامعه شیبا اینو با تعجب می پرسد: آیا SHIB بالاخره به کف خود رسیده است و آیا نهنگ ها روند صعودی را نشان می دهند؟

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا