اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو (SHIB) 88 میلیون توکن را با افزایش ۱.۶۲۸ درصدی نرخ رایت شلیک می کند.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس داده های Shibburn، Shiba Inu (SHIB) به سرعت ویژگی نرخ سوختگی خود را بهبود بخشیده است و در ۲۴ ساعت گذشته تا ۱۶۲۸٪ افزایش یافته است.

شیبا اینو تعویض دنده

این افزایش شیبا اینو گواهی بر انعطاف پذیری پروتکل در غلبه بر همه مشکلات است. پروژه میم پول هفته را با نرخ سوزاندن قابل توجهی کمتر آغاز کرد. این معیار بعداً در پایان روز کاری بهبود یافت.

با احیای نرخ سوخت فعلی، Shiba Inu در مجموع ۸۸,۷۵۵,۹۹۸ SHIB به کیف پول‌های مرده ارسال کرد و کل SHIB حذف شده از گردش را افزایش داد. حداقل سه عامل اصلی در جهش اخیر در سوزاندن SHIB وجود داشته است. سوزاندن بزرگترین قطعه توسط کیف پول “0xcf6…fdeaa” حمایت مالی شد و در مجموع ۵۲,۳۹۲,۵۲۸ واحد از گردش خارج شد.

کیف پول با برچسب آدرس 0x74d…f9a1 به حذف بیش از ۳۴ میلیون SHIB از گردش کمک کرد، در حالی که ۲,۰۹۶,۶۳۱ از طریق آدرس 0xc664…50ae سوزانده شدند.

SHIB Burn Table از طریق Shibburn

بر اساس ارقام نشان داده شده، تعداد کل شیبا اینو سوخته تا کنون به ۴۱۰,۶۹۰,۱۶۷,۷۲۱,۱۷۶ SHIB رسیده است. این باعث می شود که توکن های فعلی در گردش در ۵۸۱,۱۲۷,۷۸۱,۸۷۳,۳۰۹ SHIB باشند.

با تشدید تلاش تیم Shiba Inu برای سوزاندن SHIB، این سوال باقی می ماند که آیا این امر منجر به افزایش قابل توجه قیمت در دراز مدت خواهد شد یا خیر.

تاثیر بالقوه بر قیمت

علیرغم همبستگی مورد انتظار بین نرخ سوزاندن Shiba Inu و قیمت SHIB، چند افزایش اخیر در سوزاندن توکن به جهش مربوطه در ارزش گذاری توکن تبدیل نشده است.

این یک روند نگران کننده است زیرا Shiba Inu به شدت نیاز به جمع آوری تمام معیارهای ممکن برای از سرگیری چشم انداز نزولی قیمت فعلی خود دارد. در زمان نگارش این مقاله، شیبا اینو با ۰.۰۰۰۰۰۹۶۱۸ دلار، ۰.۸۹ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته داشت.

وقتی سوزاندن SHIB قیمت گذاری می شود، ممکن است در تلاش برای دریافت یک صفر دیگر برای قیمت آن نقش داشته باشد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا