🚨 اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو (SHIB) با رسیدن قیمت به پایین‌ترین سطح هفتگی، احساسات حریصانه را حفظ می‌کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu (SHIB) علیرغم تجربه کاهش قیمت در طول هفته، توانست احساسات Greed را در بازار حفظ کند. طبق آخرین داده های بازار، قیمت SHIB 0.000008903 دلار است که نشان دهنده ارزش بازار ۵.۲۵ میلیارد دلار است. در حالی که قیمت در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۸۳ درصد کاهش داشت، حجم معاملات در روز گذشته ۱۳ درصد و در ماه گذشته ۱۲.۷۶ درصد افزایش یافت و به ۱۱۳ میلیون دلار رسید.

آخرین حرکت قیمت SHIB

طبق داده‌های CoinCodex، پایین‌ترین چرخه فعلی برای SHIB 0.000005603 دلار است، در حالی که بالاترین قیمت از آخرین سیکل پایین به ۰.۰۰۰۰۱۱۷۹ دلار رسیده است. این ارقام نوسانات در حرکات قیمت شیبا اینو و پتانسیل آن برای نوسانات کوتاه مدت و رشد بلندمدت را نشان می دهد.

یک کاتالیزور احتمالی برای حس طمع اخیر در جامعه شیبا اینو را می توان به تحولات مرتبط با شیباریوم نسبت داد. اعلامیه اخیر LucieSHIB، یکی از اعضای تیم Shiba Inu، برنامه های جاه طلبانه Shibarium برای آینده را تشریح کرد.

لوسی هدف از اجرای ۱۰۰۰ پروژه را از طریق مشارکت های متعدد بیان کرد و تاکید کرد که حمایت از پروژه های جدید به معنای لغو پروژه های موجود نیست. این تعهد به گسترش و توسعه ممکن است به احساسات مثبت فعلی در بین دارندگان SHIB کمک کرده باشد.

یکی دیگر از عواملی که به طمع دامن می زند، اظهارات جالب Shytoshi Kusama، توسعه دهنده اصلی Shiba Inu است. کوساما در پست اخیر خود به پروژه های آینده هوش مصنوعی (AI) با همکاری تیم هوش مصنوعی Bad Idea اشاره کرد.

اگرچه ماهیت دقیق این پروژه‌ها فاش نشده است، اما اعتراف کوساما به “ابتکارات مخفی و نه چندان محرمانه هوش مصنوعی برای Shib” گمانه‌زنی و کنجکاوی را در جامعه SHIB ایجاد کرده است. پیش‌بینی پیشرفت‌های فناوری ممکن است به چشم‌انداز مثبت کلی کمک کند.

فعالیت نهنگ و پویایی شبکه شیبا اینو

احساس فعلی طمع همزمان با افزایش قابل توجه فعالیت نهنگ ها در شبکه شیبا اینو است. در ۳۱ ژانویه، ۶۰۰ میلیارد توکن SHIB در سه تراکنش جداگانه منتقل شد.

این افزایش فعالیت نهنگ، پویایی بازار شیبا اینو را پیچیده می کند و به طور بالقوه بر نوسانات کوتاه مدت قیمت و روندهای بلندمدت بازار تأثیر می گذارد. به طور کلی، Shiba Inu همچنان یک میم سکه جذاب است که می‌توان آن را به‌عنوان یک احساس نامشخص در جامعه خود، بدون توجه به چشم‌انداز قیمت، زیر نظر داشت.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا