اخبار ارز دیجیتال

قیمت Shiba Inu (SHIB) با افزایش میلیون‌ها توکن ۳۳ درصد افزایش می‌یابد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو (SHIB) پس از افزایش سهموی هفته گذشته که قیمت آن یک صفر شد، هنوز دوره کاهش قیمت خود را ندیده است. در حال حاضر، میم کوین با ۳۳.۷۸ درصد افزایش در ۲۴ ساعت به ۰.۰۰۰۰۲۶۶۳ دلار رسیده است.

اندازه گیری قیمت Bull Shiba Inu

فراتر از نتیجه فعلی در قیمت شیبا اینو، این ارز دیجیتال در دوره هفت روز گذشته بیش از ۱۷۷ درصد رشد داشته است. رشد آن با افزایش ۱۹۶ درصدی ارزش گذاری در ماه گذشته تکمیل شده است.

شیبا اینو قبل از رسیدن به این نقطه انتظار طولانی داشت زیرا سطح مقاومت ۰.۰۰۰۰۱ دلار برای بیش از یک سال یک مانع بزرگ باقی ماند. پس از عبور از این سطح و رسیدن به ۰.۰۰۰۰۲۷۴۲ دلار، بالاترین سطح آن از ابتدای سال، به نظر می رسد این توکن برای افزایش قیمت بلندپروازانه تر در آینده آماده است.

احساسات کنونی بازار در بازار گسترده‌تر از این ابتکار رشد حمایت می‌کند. قیمت بیت کوین در حال افزایش سهموی است و در زمان نگارش این مقاله، برای اولین بار از نوامبر ۲۰۲۱ به ۶۴۰۰۰ دلار رسید. این جرقه یک رالی در سطح بازار شد که اکنون به نفع بسیاری از آلتکوین ها است.

بر اساس همبستگی نشان داده شده توسط شیبا اینو، این احتمال وجود دارد که تا رسیدن به ATH قبلی ۰.۰۰۰۰۸۸۴۵ دلار، به افزایش خود ادامه دهد.

شیبا اینو سوختن

قیمت شیبا اینو تا حدی به دلیل کاهش عرضه SHIB که ناشی از احساسات نرخ سوخت است، در حال افزایش است. با ادامه روند کاهش تورم در چند ماه گذشته، داده های Shibburn نشان می دهد که ۶۸,۷۷۴,۹۹۲ SHIB ظرف ۲۴ ساعت از گردش خارج شد که به نرخ رشد ۳.۷۴ درصد رسید.

Shiba Inu دارای محرک های داخلی کمتری است که می تواند به تفاوت در قیمت آن کمک کند. با این حال، با کاهش تورم تکمیلی و احیای کلی بازار، قیمت میم کوین می‌تواند در مسیر رسیدن به بالاترین سطح تاریخی دیگری باشد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا