🚨 اخبار ارز دیجیتال

تاریخچه قیمت شیبا اینو (SHIB) به سود دو رقمی در ماه آینده می رسد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با نزدیک شدن به پایان ژانویه ۲۰۲۴، بازار ارزهای رمزپایه رویدادهای کلیدی را که ماه را شکل دادند، منعکس می کند. راه اندازی ETF های Spot Bitcoin و فروش Grayscale واکنش های مختلفی را در میان دارایی ها برانگیخت. توکن Shiba Inu SHIB ژانویه را با ۱۳ درصد کاهش بسته است.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

توجه سرمایه گذاران اکنون به انتظارات فوریه SHIB معطوف شده است که از طریق تجزیه و تحلیل تاریخچه قیمت ارائه شده توسط CryptoRank به دست آمده است. به ویژه، فوریه ۲۰۲۲ شاهد افزایش قابل توجه ۲۰.۳ درصدی SHIB بود که به دنبال آن رشد متوسط ​​تر اما مثبت ۱.۶ درصدی در سال بعد داشت.

نرخ بازگشت میانگین تاریخی فوریه بیش از ۱۰.۹ درصد، پتانسیل درآمد دو رقمی SHIB را در ماه آینده نشان می دهد. با وجود نوسانات مداوم بازار، داده های تاریخی به احتمال تحولات مثبت برای SHIB اشاره دارد.

""
بازده ماهانه SHIB CryptoRank

با توجه به نوسانات ذاتی بازار کریپتو، اذعان به محدودیت‌های نتیجه‌گیری قطعی از حجم نمونه نسبتاً کوچک مهم است. همانطور که ضرب المثل می گوید، عملکرد گذشته یک شاخص تضمینی برای نتایج آینده نیست. با این حال، روند مثبت ثابت مشاهده شده در ماه های فوریه گذشته فرصت های جالبی را برای شیبا اینو در ماه آینده ایجاد می کند.

ناظران بازار با نزدیک شدن به ماه فوریه SHIB را زیر نظر دارند. مرحله برای فصل بعدی سفر SHIB آماده شده است و ذینفعان منتظر پیشرفت هایی در یک ماه هستند که می تواند بینش بیشتری در مورد عملکرد توکن ارائه دهد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا