اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو (SHIB) در آستانه از دست دادن سطح مقاومت اصلی

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو در آستانه از دست دادن آستانه قیمت ۰.۰۰۰۰۳ دلار است. این قیمت برای SHIB، که برای حفظ موقعیت خود در بالای این آستانه تلاش کرده است، حیاتی است. این شکست به احتمال زیاد منجر به تغییر قابل توجه قیمت خواهد شد.

وقتی به نمودار قیمت SHIB نگاه می کنیم، می بینیم که قیمت اخیرا به شدت افزایش یافته است. با این حال، اکنون هیجان از بین رفته است و قیمت به سمت سطح مهم ۰.۰۰۰۰۳ دلار در حال سقوط است. اگر قیمت SHIB کمتر از این باشد، ممکن است به کاهش بیشتر ادامه دهد.

SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

در حال حاضر دو قیمت وجود دارد که باید مراقب آن باشید: ۰.۰۰۰۰۲۷ دلار و ۰.۰۰۰۰۲۱ دلار. این سطوح پشتیبانی مهم برای قیمت SHIB هستند. اگر قیمت SHIB به زیر ۰.۰۰۰۰۳ دلار سقوط کند، این سطوح می تواند نقطه ای باشد که قیمت متوقف می شود و شروع به تثبیت می کند.

اما احتمال افزایش مجدد قیمت SHIB وجود دارد. اگر مردم دوباره به SHIB علاقه مند شوند و بیشتر بخرند، قیمت می تواند بار دیگر به بالای ۰.۰۰۰۰۳ دلار برسد. محتمل ترین دلیل این امر می تواند معکوس شدن کلی بازار باشد. علاوه بر این، ممکن است پس از پایان اصلاح شیبا اینو و بازگشت قدرت خرید به بازار، شاهد اجرای سناریوی مشابهی باشیم.

آنچه در آینده با SHIB اتفاق می‌افتد تا حد زیادی به این بستگی دارد که افراد بیشتری بخواهند بخرند یا بفروشند. اگر خریداران فکر کنند قیمت پایین و معامله خوبی است، ممکن است دوباره شاهد افزایش قیمت باشیم.

خلق و خوی کلی پیرامون پول میم مانند SHIB نیز می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. به طور کلی، صنعت میم کوین در حال قوی تر شدن است، اما میم کوین های مبتنی بر اتریوم هنوز توجه کافی را به خود جلب نکرده اند. زنجیره اصلی میم ها Base و Solana هستند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا