🚨 اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو (SHIB) در آستانه فروپاشی

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو علائم نگران کننده ای را در نمودارهای قیمت نشان می دهد زیرا به نظر می رسد در حال آماده شدن برای یک سقوط احتمالی است. پس از متحمل شدن زیان حیرت‌انگیز بیش از ۳۰ درصد از ارزش خود در نمودار SHIB/USDT، ارز دیجیتال میم به چیزی نزدیک می‌شود که برخی سرمایه‌گذاران از آن می‌ترسند که می‌تواند آغاز مرحله اصلاح طولانی‌مدت باشد.

به نظر می رسد مرحله رشد سریع SHIB با مشکل مواجه شده است که در حرکت های اخیر قیمت منعکس شده است. سطوح پشتیبانی این دارایی در حال حاضر به شدت در حال آزمایش است، زیرا “مناطق آسایش” قبلی نتوانستند قدرت بازیابی را که در رالی های قبلی مشاهده شده بود ارائه دهند.

https://www.tradingview.com/
نمودار SHIB/USDT از TradingView

SHIB کاهش قابل توجهی در حجم معاملات داشته است. این نشان می دهد که علاقه در حال کاهش یا احتمالاً افزایش فروش توسط سرمایه گذارانی است که به دنبال کاهش زیان هستند. الگوهای معاملاتی نشان می دهد که یک روند نزولی حاکم است، و اگر این روند ادامه یابد، می توانیم شاهد باشیم که SHIB بخش قابل توجهی از سودی را که در طول افزایش شهابی خود انباشته کرده است، از دست بدهد.

با نگاهی به آینده، آینده نزدیک SHIB به این بستگی دارد که آیا دارایی بتواند سطوح پشتیبانی خود را حفظ کند یا خیر. کاهش قیمت به ۵۰ درصد از اوج افزایش اخیر می تواند نشان دهنده پایان رالی باشد و احتمالاً بازار نزولی را برای SHIB ایجاد کند.

در سمت صعودی طیف، اگر SHIB موفق شود قیمت فعلی خود را تثبیت و حفظ کند، این می تواند به عنوان سکوی پرشی برای دستاوردهای آتی باشد، به خصوص اگر احساسات گسترده تر بازار بهبود یابد یا علاقه دوباره به میم کوین ها افزایش یابد.

برعکس، یک سناریوی نزولی ممکن است نیاز به شکستن زیر سطح حمایت فعلی داشته باشد که می‌تواند فشار فروش را تشدید کند و منجر به زیان بیشتر شود. با توجه به ماهیت سوداگرانه SHIB و قدرت احساسات بازار برای افزایش ارزش آن، در صورت ادامه روند فعلی ممکن است سقوط قریب الوقوع باشد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا