اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu (SHIB) در مسیر پاک کردن صفر پس از افزایش قیمت

فهرست

  • نقطه عطف حذف صفر
  • بهترین عملکرد میم سکه

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) شاهد افزایش قابل توجهی در قیمت معاملاتی خود بوده است و در حال حاضر ۰.۰۰۰۰۹۳۳۵ دلار است که نشان دهنده افزایش ۳.۳ درصدی است. توکن کریپتو مبتنی بر میم در حال حاضر از نظر ارزش بازار در رتبه نوزدهم قرار دارد.

محدوده معاملات ۲۴ ساعته نسبتاً پایدار بود و قیمت بین ۰.۰۰۰۰۸۹۴۷ دلار و ۰.۰۰۰۰۹۳۹۸ دلار در نوسان بود.

دومین سکه بزرگ میم در حال حاضر ۵.۵ میلیارد دلار ارزش دارد. در ۲۴ ساعت گذشته حجم معاملات بسیار اندک ۱۴۵ میلیون دلار بود.

نقطه عطف حذف صفر

برای جامعه شیبا اینو، امکان “پاک کردن صفر” از قیمت آن نقطه عطف مهمی است. این اصطلاح به افزایش قیمت یک رقم اعشار اشاره دارد. این یک دستاورد نمادین برای هر ارز دیجیتال است، به ویژه ارزهای دیجیتال با قیمت واحد پایین مانند SHIB.

توجه به این نکته ضروری است که علیرغم این افزایش اخیر، SHIB همچنان ۸۹ درصد پایین‌تر از بالاترین رکورد خود یعنی ۰.۰۰۰۰۸۶۱۶ دلار است که بیش از دو سال پیش در ۲۸ اکتبر ۲۰۲۱ به دست آمد.

روند صعودی فعلی برای ستاره میم کوین مثبت است، اما این ارز دیجیتال هنوز به شکوه گذشته خود نرسیده است.

بهترین عملکرد میم سکه

از روز سه‌شنبه، عملکرد میم کوین‌های برتر بر اساس مارکت کپ تصویر متفاوتی را نشان می‌دهد. Dogecoin (DOGE)، پیشگام این دسته، با قیمت ۰.۰۸۱۲۸ دلار در رتبه یازدهم قرار دارد.

در یک ساعت گذشته کاهش جزئی ۰.۱ درصدی را شاهد بود اما در هفت روز گذشته ۳.۰ درصد افزایش یافت که منجر به ارزش بازار ۱۱,۶۱۷,۸۸۸,۶۵۶ دلار شد.

شیبا اینو (SHIB) با افزایش هفتگی ۳.۱ درصد در رتبه نوزدهم قرار دارد.

دیگر بازیکنان قابل توجه عبارتند از Bonk (BONK) در # ۹۷، که ۱۲.۱٪ قابل توجه در هفته افزایش یافته است، و CorgiAI (CORGIAI) در #۱۲۶، که ۰.۶٪ نسبتاً متوسط ​​در هفته افزایش یافته است.

Pepe (PEPE) و dogwifhat (WIF) نیز روندهای متفاوتی را در دسته سکه های میم نشان می دهند که منعکس کننده ماهیت پویا و اغلب غیرقابل پیش بینی این بخش از بازار است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا