اخبار ارز دیجیتال

فعالیت زنجیره ای شیبا اینو (SHIB) در حال ناپدید شدن است و دلیل آن نامشخص است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

توکن Shiba Inu (SHIB) که زمانی کانون فعالیت‌های وحشی روی زنجیره بود، در حال حاضر با یک افول مرموز روبرو است. داده‌ها نشان می‌دهند که نرخ رایت، مکانیزمی که در آن توکن‌ها برای کاهش عرضه به کیف پول غیرقابل دسترسی ارسال می‌شوند، روی ۰ درصد ثابت شده است.

از دیدگاه تحلیل تکنیکال، به نظر می‌رسد SHIB در حال تشکیل یک شکل مثلث صعودی در نمودار روزانه است که با یک خط روند بالایی که به عنوان مقاومت عمل می‌کند و یک خط روند رو به رشد پایین‌تر که به عنوان حمایت عمل می‌کند مشخص می‌شود.

https://www.tradingview.com/
نمودار SHIB/USDT از TradingView

این الگو به طور سنتی به عنوان یک شاخص صعودی در نظر گرفته می شود و معمولاً با یک شکست به سمت بالا حل می شود. خط روند بالایی مثلث برای SHIB نزدیک به سطح ۰.۰۰۰۰۰۹۶ دلار است. بسته شدن واضح بالاتر از این مقاومت به طور بالقوه می تواند باعث افزایش قیمت شود زیرا به معنای پایان تثبیت و آغاز یک روند صعودی جدید است.

اما دوگانگی بین الگوی نمودار و داده های زنجیره ای معمایی ایجاد می کند. در حالی که داده‌های فنی حاکی از قریب‌الوقوع بودن یک حرکت صعودی است، فقدان فعالیت زنجیره‌ای سؤالاتی را در مورد نیروی محرکه هر گونه افزایش بالقوه قیمت ایجاد می‌کند. توقف سرعت سوختگی به ویژه گیج کننده است زیرا سوختگی نشانه اغلب برای ایجاد فشار کاهش دهنده استفاده می شود و می تواند نشانه ای از یک اکوسیستم پر جنب و جوش باشد.

یکی از فرضیه‌های کاهش فعالیت زنجیره‌ای می‌تواند تغییر در احساسات سرمایه‌گذار باشد، احتمالاً به دلیل رکود گسترده‌تر بازار یا روایت‌های نوظهور در فضای کریپتو که توجه را از توکن‌های میم مانند SHIB منحرف می‌کند. علاوه بر این، جنبه متمرکز بر جامعه مکانیسم‌های سوزاندن SHIB ممکن است در حال تجربه رکود باشد که نشان دهنده کاهش احتمالی مشارکت جامعه است.

همچنین ارزش در نظر گرفتن عوامل خارجی مانند بررسی های نظارتی یا مسائل خاص پلتفرم را دارد که ممکن است بر حجم معاملات تأثیر بگذارد. بدون یک کاتالیزور واضح برای کاهش فعالیت زنجیره ای، تنها گزینه ما در حال حاضر سفته بازی است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا