اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو (SHIB) با توئیت جدید رمزآلود گمانه زنی ها را برانگیخت: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با بازی شیبا اینو شیتوشی کوساما با یک توییت مرموز جدید گمانه زنی های جدیدی را برانگیخت. در این توییت خطاب به هیچ کس نوشته شده بود: “با بچه ها تایید می کنم. از آشنایی با شما خوشحالم!” او در حال نوشتن است

این توییت باعث کنجکاوی و گمانه‌زنی‌های زیادی در میان جامعه شیبا اینو، که با نام ShibArmy نیز شناخته می‌شود، برانگیخت که مشتاقانه منتظر به‌روزرسانی‌ها و اخبار درباره این پروژه هستند.

کوساما جزئیات یا سرنخ بیشتری در مورد توییت خود ارائه نکرد و جامعه شیبا اینو را در تعلیق و انتظار قرار داد. این نیز تفسیر توییت او را باز می گذارد.

احتمالاً معانی مختلفی وجود دارد: با توجه به لحن مکالمه ای توییت، ممکن است نشان دهنده یک مشارکت یا همکاری جدید با یک سازمان یا پلت فرم بزرگ باشد. این توییت ممکن است کمپین جدیدی را تبلیغ کند که می تواند دید و آگاهی از پروژه شیبا اینو را افزایش دهد.

این اولین باری نیست که کوساما با توییت‌های مرموز جامعه شیبا اینو را مورد تمسخر قرار می‌دهد. او در گذشته از طریق توئیت‌های مرموز به تحولات و شگفتی‌های مختلف در رابطه با پروژه شیبا اینو اشاره کرده است.

در اوایل ژانویه، Shiba Inu در حالی که همکاری خود را با ارائه دهنده خدمات هویت رسمی D3 اعلام کرد، سال ۲۰۲۴ را به عنوان سال Shibdentity اعلام کرد.

با پیشروی سال، انتظار می رود شیبا اینو اعلامیه های مهمی را در حالی که آماده راه اندازی ویژگی های جدید می شود، اعلام کند.

خبر بزرگ برای شیباریوم

اخیراً K9 Finance به عنوان شریک شیباریوم به ما پیوست. در این راستا، لوسیعضو تیم شیبا اینو ویژگی مهمی را اعلام کرد که حاصل این همکاری خواهد بود.

لوسی در توییتی گفت که مشتقات استاکینگ مایع (LSD) به زودی راه اندازی خواهد شد. انتظار می‌رود که این ویژگی با اجازه دادن به کاربران برای قرار دادن توکن‌های BONE با واگذاری آنها به یک گره اعتبارسنجی، قرار دادن توکن‌های BONE را آسان‌تر و انعطاف‌پذیرتر از همیشه کند. این به ایمن کردن شبکه Shibarium و در نتیجه ارائه پاداش های BONE کمک می کند.

علاوه بر جوایز BONE، کاربران توکن‌های knBONE را نیز دریافت می‌کنند که نشان‌دهنده دارایی‌های سهام‌دار BONE هستند و می‌توانند آزادانه معامله شوند یا برای اهداف مختلف بدون انتظار برای دوره شرط‌بندی مورد استفاده قرار گیرند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا