اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو (SHIB) با بازگشت حماسی نهنگ ها ۵۵۱ درصد افزایش یافت

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با مضمون سگ، افزایش چشمگیری در شاخص فعالیت نهنگ خود نشان می دهد.

Shiba Inu شاهد افزایش حجم معاملات عمده است که اطلاعاتی در مورد میزان کل تجارت نهنگ ها در یک روز معین ارائه می دهد.

شیبا اینو شاهد افزایش ۵۵۱.۴۳ درصدی در حجم تراکنش‌های بزرگ با انتقال بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار بود. بر اساس داده های IntoTheBlock، حجم معاملات عمده از ۹۰۲.۳۶ میلیارد SHIB در ۱۴ ژانویه به ۵.۹ تریلیون SHIB افزایش یافت.

افزایش حجم معاملات بزرگ معمولاً نشان دهنده فعالیت عمده در بین نهنگ ها است، چه خرید و چه فروش.

SHIB به ارزش ۵۶.۴۵ میلیون دلار در معاملات عمده در ۲۴ ساعت گذشته مشاهده شد. این معادل ۵.۹ تریلیون SHIB در ارز دیجیتال است. حجم کل تراکنش های گزارش شده روی زنجیره در ۲۴ ساعت گذشته ۶.۶۱ تریلیون SHIB بود.

حرکت قیمت SHIB

Shiba Inu که در حال حاضر هفدهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است، در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۹۶۴ دلار معامله شد که نشان دهنده کاهش ۰.۱۲ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته است.

بازار ارزهای رمزپایه از زمانی که معاملات نقدی وجوه قابل معامله در بورس (ETF) در ایالات متحده در پنجشنبه گذشته آغاز شد، تحت فشار بوده است. شیبا اینو از فشار نزولی مستثنی نبود و متعاقباً با سقوط کل بازار کریپتو، صفر را به برچسب قیمت خود اضافه کرد.

علیرغم کاهش، SHIB در هفته سبز باقی مانده است و در هفت روز گذشته ۳.۷۷ درصد افزایش یافته است.

از طرف دیگر، وظیفه دلهره آور بعدی گاوها شکستن سد MA 50 روزانه با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۹۹ دلار است که به SHIB اجازه می دهد یک صفر اضافی را از برچسب قیمت پاک کند.

در مقابل، در صورت ادامه افت، SHIB می تواند با حمایت قابل توجهی در ۰.۰۰۰۰۰۸۵ دلار روبرو شود، که از آن جا تاکنون دو بار در ژانویه امسال رشد داشته است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا