🚨 اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو (SHIB) در میان ۱۷۸ میلیون دلار فعالیت غیرعادی نهنگ ۳۰۰ درصد پرش کرد

در یک چرخش غیرمنتظره از رویدادها، تراکنش های بزرگ شامل Shiba Inu Token SHIB در ۲۴ ساعت گذشته به میزان خیره کننده ۳۰۰ درصد افزایش یافت و به سطوحی رسید که از ماه مه مشاهده نشده بود. داده های IntoTheBlock نشان می دهد که تراکنش های قابل توجه با SHIB در روز گذشته به رقم خیره کننده ۲۰.۲ تریلیون رسیده است که افزایش بی سابقه ای را نشان می دهد.

این افزایش حجم این معاملات بزرگ را به ۱۷۸.۳۸ میلیون دلار افزایش داد که بالاترین سطح در هشت ماه گذشته است. شایان ذکر است، تنها تراکنش های بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار در این اندازه گیری لحاظ شده است و تعداد ثبت شده در این مدت ۵۷ مورد بوده است.

افزایش حجم معاملات SHIB باعث شده است که جامعه کریپتو در مورد دلایل احتمالی پشت این فعالیت غیرعادی و تأثیر بالقوه آن بر قیمت SHIB سر و صدا شود. بر اساس داده‌های Etherscan، به نظر می‌رسد این افزایش به یک شبکه کیف پول ناشناخته مرتبط است. داده ها نشان می دهد که حجم تراکنش های متورم را می توان به تعدادی از تراکنش های مربوط به این کیف پول های مرموز نسبت داد.

SHIB به USD به بلوک

در یک مثال مشخص، کیف پولی با آدرس «0xE50» مبلغ ۴.۲۷ تریلیون SHIB، معادل ۳۸.۱۸ میلیون دلار را برداشت کرد. از سوی دیگر، کیف پول دیگری با نام “0x23B7” با ۲.۲۷ تریلیون SHIB به مبلغ ۲۰.۲۸ میلیون دلار شاهد بیشترین ورودی بود.

""
منبع: اسکن اتر

افزایش بی سابقه تراکنش های بزرگ با توکن Shiba Inu سوالاتی را در مورد نیات و انگیزه های پشت این حرکات مهم ایجاد می کند. تأثیر این فعالیت غیرمنتظره بر قیمت SHIB هنوز مشخص نشده است و معامله‌گران و سرمایه‌گذاران را در قلمروی ناشناخته رها می‌کند که وضعیت در حال تحول را رصد می‌کنند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا