🚨 اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu (SHIB) اینچ به پاک کردن صفر نزدیکتر شد. چه چیزی رالی را ادامه می دهد؟

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با موضوع سگ هفته گذشته افزایش قابل توجهی را تجربه کرد و در جلسه معاملاتی امروز به ۰.۰۰۰۰۰۱۰۰۵ دلار رسید. این دستاورد چشمگیر، SHIB را به دستیابی به یک نقطه عطف بزرگ نزدیکتر می کند: پاک کردن صفر از برچسب قیمت خود.

حذف یک صفر یا “کشتن” صفر، رویدادی است که بسیاری از علاقه مندان SHIB آن را نشانه موفقیت و رشد می دانند. مثل این است که به ۱، ۱۰، ۱۰۰ دلار برسید. این یک گام کوچک در تلاش برای ارزش گذاری مهم تر و رتبه بندی بازار بالاتر است. برای SHIB، که با ۱۰ صفر بعد از نقطه اعشار شروع می شود، حذف یکی از آنها یک دستاورد تاریخی و گواهی بر محبوبیت و دوام آن خواهد بود.

نمودار روزانه SHIB/USD، اعتبار: TradingView

شیبا اینو در ۷ فوریه پس از یک تثبیت کوتاه قیمت شروع به افزایش کرد. شیبا اینو به مدت هشت روز از ده روز معاملاتی با رنگ سبز مشخص شده است زیرا گاوها همچنان به افزایش قیمت SHIB ادامه می دهند. موفقیت شیبا اینو در این هفته پس از آن رخ داد که MA 50 روزانه را به ۰.۰۰۰۰۰۹۴ دلار شکست، که از اواسط ژانویه قیمت خود را محدود کرده است.

گاوها از این موضوع، همراه با احساسات مثبت در بازار کریپتو استفاده کردند که در این هفته بیت کوین (BTC) از ۵۲۰۰۰ دلار گذشت تا قیمت SHIB را بالاتر ببرند.

در زمان نگارش این مقاله، SHIB در ۲۴ ساعت گذشته با ۲ درصد افزایش به ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار رسیده است و صفر را از برچسب قیمت خود پاک می کند.

آیا انتظارات باعث افزایش قیمت شیبا اینو می شود؟

جامعه شیبا اینو پیش از اولین نمایش NFT شیبا اینو، SHEboshis، پر از انتظار است.

SHEboshis تولد فاز بعدی NFT های Shiba Inu را نشان می دهد و ابتدا به عنوان یک توکن/NFT رایگان قابل ادعا برای دارندگان SHIboshi توزیع می شود.

همانطور که گزارش شده است، اکوسیستم شیبا اینو در انتظار بهبودهایی است.

بازی Shiba Eternity برای رفع اشکالاتی که برخی از بازیکنان در نسخه‌های iOS و اندروید با آن مواجه می‌شوند، در حال ارتقا است. طراحی فرصت‌های منحصر به فرد بازی به برد یا شرط به برد برای صاحبان بازی، هنرمندان و بازیکنان نیز در حال حاضر در حال تکمیل است.

لوسی، یکی از اعضای تیم شیبا اینو، اشاره ای به اتفاقات آینده می دهد. به گفته وی، “شیبوشی ها هنوز شروع نکرده اند. بازی های Play-to-Earn (P2E) به زودی به شیباریوم مهاجرت می کنند که همراه با شیب رایت تراکنش ها را افزایش می دهد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا