اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو (SHIB) در جستجوی معراج با مقاومت بزرگی روبرو می شود

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اندازه‌گیری‌های روی زنجیره شیبا اینو (SHIB) نشان داده‌اند که علی‌رغم تلاش‌های فوق‌العاده‌ی میم کوین برای بازیابی روند صعودی خود، هنوز بادهای مخالفی وجود دارد که باید از آن آگاه بود. داده‌های پلت‌فرم تحلیلی رمزنگاری IntoTheBlock (ITB) سودآوری آدرس SHIB را ۲۴.۳۷ درصد نشان می‌دهد که در حال حاضر در مجموع ۳۲۳۵۴۰ آدرس موجود است.

زمانی که آدرس‌های کم‌بازده، بالغ بر ۹۲۸,۳۷۰ یا ۶۹.۹۳ درصد، مورد توجه قرار گیرند، داده‌ها نگران‌کننده می‌شوند. با توجه به داده های زنجیره ای، در مجموع ۳۴۷۴۳۰ آدرس در مجموع ۲۴۰.۵۹ تریلیون SHIB با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۱ دلار خریداری کردند. این علامت قیمت نقطه مقاومت بزرگی را تشکیل داده است زیرا این آدرس‌ها ممکن است به محض اینکه مم کوین به سمت این سطح بالا رفت، برای انحلال دارایی‌های SHIB خود حرکت کنند.

شیبا اینو از ابتدای سال با فشار فروش فوق‌العاده‌ای روبه‌رو بوده است، زیرا این توکن بارها قیمت خود را به صفر رسانده و از دست داده است، که نشان‌دهنده مبارزه بی‌پایان بین گاوها و خرس‌های بازار است.

چشم انداز قیمت SHIB

در زمان نوشتن این مقاله، شیبا اینو با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۸۹۵۵ دلار، ۴.۵۵ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته، اولین روند صعودی در بیش از یک هفته گذشته را تغییر می دهد. با وجود این حرکت صعودی، قیمت شیبا اینو هنوز سطح قیمتی ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار را به دست نیاورده است که نشان دهنده روند نزولی بیشتر در بازار است.

میز ۱D SHIB. منبع: CoinMarketCap

سفر بهبودی شیبا اینو ممکن است در دوره جدید به دلیل عدم بهبود ارز دیجیتال، که بسیار جذاب است، شیب دارتر باشد. به عنوان مثال، نرخ سوزاندن Shiba Inu بیش از ۹۴٪ کاهش یافت و تنها چند میلیون توکن یک شبه به کیف پول های مرده ارسال شد.

داده‌های IntoTheBlock همچنین نشان می‌دهد که حجم معاملات نهنگ و آدرس‌های فعال روزانه کاهش یافته است، که باعث ایجاد شک و تردید در مورد پتانسیل توکن برای عبور از دیوار مقاومتی شده است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا