🚨 اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu (SHIB) منتظر چیزی بزرگ است، به‌روزرسانی آزاردهنده جامعه را هیجان زده می‌کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو (SHIB) پس از راهپیمایی شدید هفته گذشته منبع شادی زیادی برای جامعه بوده است. بر اساس داده‌های فعلی بازار، قیمت این ارز دیجیتال معکوس شده است، به طوری که توکن در ۲۴ ساعت گذشته با ۳.۵۶ درصد کاهش به ۰.۰۰۰۰۳۷۸۲ دلار رسیده است. با وجود این فروش، شیبا اینو همچنان ۲۴۳.۸۳ درصد در هفت روز گذشته افزایش یافته است.

داستان موفقیت Shiba Inu تا کنون در ماه مارس عمدتاً مبتنی بر هیجان عمومی در بازار اصلی است که ناشی از افزایش قیمت بیت کوین به بالاترین حد خود (ATH) است. مورد دوم به روز رسانی اکوسیستم شیبا اینو است که توسط Shytoshi Kusama ترویج شده است.

یکی از آخرین به روز رسانی ها شامل یک پیش بینی است که در آن کوساما اظهار داشت که ارزش شیبا اینو می تواند در دراز مدت از ۱۰۰ میلیارد دلار فراتر رود. این پیش بینی پس از بازگشت قیمت شیبا اینو به سطح ۰.۰۰۰۰۴ دلار و عبور ارزش بازار آن از ۱۳ میلیارد دلار صورت گرفت. افزایش ارزش بازار Shiba Inu به آن کمک کرد تا جایگزین Avalanche (AVAX) به عنوان دهمین ارز دیجیتال بزرگ شود.

علیرغم اصلاحات مداوم، انعطاف پذیری Shiba Inu نمایش داده می شود و قیمت بالای سطح ۰.۰۰۰۰۳۵ دلار ثابت می ماند.

انتظارات آینده

Shytoshi Kusama وارد حساب رسمی X می شود ثبت شده است او گفت که در حال برگزاری جلسات و رایزنی با شرکا در رابطه با یک سرویس عمده با موضوع شیب است که انتظار می رود به زودی راه اندازی شود.

توسعه‌دهنده اصلی شیبا اینو در حال حاضر قصد دارد از رشد شیبا اینو برای معرفی محصولات جدیدی که می‌تواند مکمل این رالی باشد، سرمایه‌گذاری کند. در طول هفته، Shytoshi Kusama راه اندازی سرویس نام Shib (SNS) را با همکاری D3 اعلام کرد.

کوساما با تمرکز بر Shiba Inu که به نظر می‌رسد جایگزین Dogecoin (DOGE) شود، خوش‌بین است که تعداد بیشتری از این محصولات و خدمات می‌توانند به تحکیم حرکت مداوم SHIB برای رسیدن به ارتفاعات جدید کمک کنند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا