🚨 اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو (SHIB) وارد عصر جدیدی می شود، جامعه هیجان زده است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو وارد عصر جدیدی از نوآوری و آزمایش می شود زیرا یکی از اولین پروژه هایی است که استاندارد DN404 را آزمایش می کند، یک استاندارد توکن هیبریدی جدید که هدف آن ترکیب بهترین ویژگی های توکن های قابل تعویض و غیرقابل تعویض (NFT) است.

شیبا اینو هیجان خود را با قدم گذاشتن در تست آزمایشی استانداردهای DN404 و بازگشت به هدف اصلی خود به اشتراک می گذارد. او گفت: «سال‌ها پیش، ShibToken آغاز ماجرایی بود که ما را از مرزهای تمرکززدایی فراتر برد. چهچهچه.

شیبا اینو می‌گوید این فصل جدید تاریخی از آزمایش DN404 نشان‌دهنده گامی جسورانه به جلو است.

عکس هفته گذشته شبوشی ها حساب این خبر بزرگ را به اشتراک گذاشت که اولین آزمایش DN404 شیبا اینو آنلاین است و پیوندهای رسمی Sheboshis را در ShibaSwap، Uniswap و OpenSea به اشتراک گذاشت.

DN404، مخفف «NFT-404 تقسیم‌پذیر»، یک پیاده‌سازی توکن مبتنی بر مشخصات توکن ERC-20 و ERC-721 موجود است و ادعا می‌کند «سازگاری کامل» با هر دو چارچوب.

در یک پست وبلاگ، توسعه دهنده Shiba Inu، Kaal Dhairya، انتظارات خود را در حالی که Shiba Inu در حال بررسی افق های جدید است، به اشتراک گذاشت: «هنگامی که وارد قلمرو ناشناخته استاندارد ERC 404، که در خط مقدم آزمایش های غیرمتمرکز قرار دارد، پر از انتظارات برای استفاده نشده آن شدیم. استاندارد DN404 با ویژگی‌های جدیدتر و پویاتر، این نوید یک سفر پیشگامانه را برای شیباریوم داد.

Sheboshis، یک توکن هیبریدی و NFT که استاندارد DN404 را پذیرفته است، در ۲۰ فوریه عرضه شد و ظرف چند روز پس از عرضه به فروش رسید.

آشکار شدن چهره شبوشی در جامعه شیبا اینو سروصدا به پا کرد. توکن SHEB همچنین لیست‌های جدیدی را در پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال CoinW و LBank به دست آورد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا