🚨 اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu (SHIB) به عنوان رهبر Meme Coin با ۳۱ میلیارد دلار افزایش یافت.

همانطور که داده‌های Kaiko، ارائه‌دهنده پیشرو داده‌های بازار ارزهای دیجیتال، نشان می‌دهد، توکن‌های میم در هفته‌های اخیر به خط مقدم بازار ارزهای دیجیتال افزایش یافته‌اند. طبق آخرین گزارش، توکن‌های میم دستاوردهای قابل توجهی کسب کرده‌اند و حجم معاملات هفتگی را به نزدیک به ۸۰ میلیارد دلار رسانده‌اند که بالاترین میزان در چند سال اخیر است.

برجسته در میان این توکن های میم، شیبا اینو (SHIB) است که در هفته گذشته به عنوان رهبر بلامنازع حجم معاملات ظاهر شد. با حجم مبادلات خیره کننده ۳۱ میلیارد دلاری، SHIB نه تنها از دوج کوین (DOGE) که حجم معاملاتی ۲۳ میلیارد دلاری را به ثبت رساند، بلکه از سایر آلتکوین های غیرمم برجسته مانند Solana (SOL) نیز پیشی گرفت.

منبع: کایکو

افزایش فعالیت معاملاتی SHIB به وضوح در نمودار پیوست نشان داده شده است که نشان دهنده افزایش بسیار سریع فعالیت بازار میم کوین تنها طی ۱۲ روز در ماه مارس است. حجم معاملات توکن هایی مانند WIF، DOGE، SHIB، PEPE و غیره دو برابر شده و به سطوح بی سابقه ده ها میلیارد دلار رسیده است.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

صعود SHIB به بالای سلسله مراتب میم کوین با افزایش قیمت قابل توجه آن برجسته می شود. از ابتدای ماه مارس، قیمت SHIB با ۱۵۴ درصد افزایش به ۰.۰۰۰۰۴۵۶۷ دلار در هر توکن رسیده است. این افزایش آن را در بین ده ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار قرار داده است. این موفقیتی بود که چند نفر می توانستند برای یک توکن میم پیش بینی کنند.

شهرت جدید SHIB نشان دهنده روند گسترده تری در بازار ارزهای دیجیتال است، جایی که توکن های میم توجه و سرمایه گذاری بیشتری را به خود جلب می کنند. علیرغم ماهیت اولیه عجیب و غریب، توکن‌های میم مانند SHIB پتانسیل قابل توجهی برای افزایش ارزش از خود نشان داده‌اند و توجه موج جدیدی از سرمایه‌گذاران را به خود جلب می‌کنند که مشتاق سرمایه‌گذاری بر شوق میم کوین هستند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا