اخبار ارز دیجیتال

انجمن Shiba Inu (SHIB) در بحبوحه انتشار جدید هشدار مهمی دریافت کرد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

رمزارز شیبا اینو با مضمون سگ‌ها اخیراً راه‌اندازی Sheboshis را اعلام کرد و عصر جدیدی از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را آغاز کرد.

پذیرش استاندارد DN404 توسط Sheboshis نشان دهنده تغییر به سمت توکن های ترکیبی است که منحصر به فرد بودن و مالکیت مشترک را تضمین می کند. این توکن ها مزایای استانداردهای ERC-20 و ERC-721 را ترکیب می کنند تا نقدینگی و مالکیت کسری را به صنعت NFT بیاورند.

اعضای جدید خانواده Shiboshi، SHEboshis یک توکن/NFT رایگان قابل ادعا برای دارندگان Shiboshi هستند.

با توجه به هیجان مشهودی که پیرامون اولین بازی Sheboshis وجود داشت، برخی از بازیگران بد سعی کردند از این لحظه تاریخی شیبا اینو برای فریب کاربران ناآگاه استفاده کنند.

با توجه به این هشدارهای کلاهبرداری ShibArmyیک حساب رسمی توییتر که به کشف کلاهبرداری ها و محافظت از کاربران شیبا اینو اختصاص دارد، برخی از کلاهبرداران حساب های جعلی Sheboshi را در تلاش برای سرقت پول یا اطلاعات خصوصی از کاربران ناشناس ایجاد کرده اند.

هشدار کلاهبرداری ShibArmy @Susbarium یکی از این حساب های کلاهبرداری را در یک توییت جدید نشان داده است و ادعا می کند که به Sheboshis وابسته است و پیوندهای فیشینگ را به اشتراک می گذارد.

با توجه به این، ساباریوم آگاهی در مورد حساب قانونی SHEboshis، که با یک علامت آبی در X تأیید شده و با نشانه SHIB مرتبط است، با نشان Shiba Inu درست در کنار علامت آبی رنگ افزایش یافت.

در این راستا به جامعه شیبا اینو توصیه می شود که در معاملات خود دقت کافی را داشته باشند و همیشه قبل از کلیک بر روی هر لینکی بررسی کنند. آنها همچنین باید به خاطر داشته باشند که نیازی به تایید چیزی ندارند. بنابراین، آنها نباید روی پیوندهای موجود در پیام های مستقیم یا پست های حساب های مشکوک کلیک کنند.

یک جدید جیکلوسی، یکی از اعضای تیم شیبا اینو، سه مرحله ادعای شبوشی ها را به جامعه یادآوری می کند.

فاز ۱ فقط برای دارندگان شیبوشی که نیاز به پرداخت هزینه سوخت دارند رایگان است و ۴۸ ساعت طول می کشد. فاز دوم انحصاری دارندگان LEASH با قیمت ۰.۰۵ ETH و یک دوره ۲۴ ساعته است. مرحله سوم ضربات عمومی برای ۰.۰۵ ETH است تا زمانی که مجموعه تمام شود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا