🚨 اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu (SHIB) 146 میلیون توکن را در مبارزه خود برای باقی ماندن در ۱۰ بازی برتر می سوزاند.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

آخرین داده‌های پلتفرم ردیابی بلاک چین Shibburn نشان می‌دهد که Shiba Inu (SHIB)، یک میم کوین محبوب با مضمون سگ، در تلاش خود برای حفظ جایگاه خود در بین ۱۰ ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار، تقریباً ۱۴۶ میلیون توکن سوزانده است.

سوزاندن توکن SHIB: حرکت استراتژیک

Shibburn نشان می دهد که Shiba Inu تنها در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۶,۲۷۰,۷۲۷ توکن سوزانده است. این کاهش قابل توجه در عرضه توکن نشان‌دهنده یک حرکت استراتژیک توسط جامعه SHIB برای افزایش کمیاب میم کوین و افزایش ارزش آن است.

اکثر این سوختن در یک تراکنش اتفاق افتاد که در آن ۱۰۰,۸۷۷,۶۱۵ SHIB عمداً به یک کیف پول مرده فرستاده شد و بنابراین از گردش خارج شد. بلافاصله پس از آن، ۳,۶۸۲,۸۳۸ SHIB و ۱,۱۸۳,۳۶۹ SHIB به ترتیب دومین و سومین تراکنش بزرگ را تشکیل دادند.

شیبا اینو پیرو سوخته. منبع: Shibburn

در نتیجه، مقدار کل توکن های سوزانده شده از عرضه اولیه در حال حاضر به ۴۱۰,۷۰۹,۳۳۲,۹۶۲,۰۶۱ می رسد. این کاهش قابل توجه در عرضه در گردش به دنبال گزارش های اخیر است که نشان می دهد بیش از ۱۷۷ میلیون مکوین SHIB دور ریخته شده است. چنین سوختگی های عمدی توکن به فشار کاهشی بر SHIB کمک می کند و هر توکن باقی مانده را در طول زمان ارزشمندتر می کند.

موقعیت فعلی شیبا اینو در بازار

SHIB که در حال حاضر در رتبه ۱۰ قرار دارد، بهمن (AVAX) را جابجا کرده است و ارزش بازار آن ۱۹ میلیارد دلار است. این دستاورد نقطه عطفی برای توکن با مضمون سگ است، به ویژه با توجه به تلاش اخیر آن برای فراتر رفتن از سطح مقاومت ۰.۰۰۰۰۱ دلار.

در زمان نگارش این مقاله، SHIB با قیمت ۰.۰۰۰۰۳۱۵۱ دلار معامله می شود که نشان دهنده افزایش قابل توجه ۱۲۸ درصدی در هفت روز گذشته است. این حرکت صعودی را می توان به عوامل متعددی نسبت داد. مهمترین آنها هیجان عمومی در بازار اصلی است که به دلیل صعود بیت کوین به بالاترین سطح تاریخ ایجاد می شود.

علاوه بر این، انتظار Shytoshi Kusama در مورد به روز رسانی اکوسیستم Shiba Inu نیز به خوش بینی سرمایه گذاران کمک کرد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا