اخبار ارز دیجیتال

نرخ سوخت Shiba Inu (SHIB) 8511٪ افزایش یافت زیرا Bulls برای افزایش قیمت فشار می آورد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس داده‌های Shibburn، نرخ سوزاندن Shiba Inu (SHIB) پس از افزایش به ۸۵۱۱.۵۹ درصد، رونق زیادی را تجربه می‌کند و در ۲۴ ساعت گذشته در مجموع ۸۶،۱۱۵،۹۴۰ SHIB سوخته است. بر اساس مشاهده دقیق نرخ رایت، تعداد توکن های SHIB ارسال شده به کیف پول های مرده دائما در حال افزایش است و چشم انداز صعودی کلی سکه میم را تجدید می کند.

نرخ سوختگی شیبا اینو همیشه یک معیار مهم برای تعیین پتانسیل توکن برای نشان دادن رشد یا بازیابی عمده بوده است. در حالی که SHIB حول سطح مقاومت ۰.۰۰۰۰۱ دلاری در حال معاشقه است، این از سرگیری نرخ سوخت بسیار مهم است زیرا می تواند به گاوهای بازار کمک کند تا تلاش های خود را برای دستیابی به هدف رشد مورد نظر تشدید کنند.

قبل از این زمان، افزایش سرعت سوختگی نسبتاً آهسته بود زیرا اعضای اکوسیستم شیبا اینو منتظر ویژگی سوزاندن خودکار بودند تا از طریق پورتال سوزاندن سوزانده شود. با آخرین آتش‌سوزی تاکنون در مجموع ۴۱۰ میلیون و ۷۰۸ میلیون و ۵۴۹ هزار و ۳۲ هزار و ۱۹۸ دستگاه SHIB در آتش سوخته است، در حالی که میزان SHIB در گردش به ۵۸۱ میلیون و ۴۴۲ میلیون و ۳۷۸ میلیون و ۲۳۶ هزار و ۱۳۶ دستگاه کاهش یافته است.

میزان سوختگی شیبا اینو منبع: Shibburn.com

برنامه های بهبود شیبا اینو

شیبا اینو در حال حاضر از رکود بازار رنج می برد. پس از کاهش ۵ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، Shiba Inu در حالت بازیابی قرار دارد و با ۰.۹۵ درصد افزایش به ۰.۰۰۰۰۰۹۶۲۷ دلار رسیده است.

در حالی که حجم معاملات کلی SHIB هنوز با کاهش ۱۱ درصدی به ۱۸۹,۱۵۵,۰۳۱ دلار همگام نشده است، انتظارات بهبودی بالاست زیرا افزایش زیاد نرخ سوخت Shiba Inu احتمالاً احساسات را به سمت مثبت تغییر می دهد.

از نظر تاریخی، نرخ سوزاندن شیبا اینو با افزایش قیمت همبستگی قوی دارد و این می تواند نویدبخش بهبود بی سابقه ای باشد که می تواند SHIB را به سمت سطح ۰.۰۰۰۰۱ دلار سوق دهد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا