اخبار ارز دیجیتال

نرخ سوختگی شیبا اینو (SHIB) به ۲۹۰۰% افزایش یافت. قیمت چگونه واکنش نشان خواهد داد؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به طور شگفت انگیزی، نرخ رایت توکن های Shiba Inu (SHIB) افزایش یافته است من شهادت دادم افزایش نجومی به ۲۹۲۴.۷۴ درصد در ۲۴ ساعت گذشته رسیده است. داده‌های Shibburn نشان می‌دهد که ۳۰,۲۴۷,۴۴۷ توکن SHIB در این مدت سوزانده شده است که به سوختن کل ۴۱۰.۷ تریلیون توکن از عرضه اولیه کمک کرده است. حداکثر عرضه فعلی SHIB 999.9 تریلیون توکن است.

از آنجایی که نرخ سوخت افزایش بی‌سابقه‌ای را تجربه می‌کند، تحلیلگران بازار به دقت مشاهده می‌کنند که این پیشرفت چگونه بر قیمت Shiba Inu که در حال حاضر ۰.۰۰۰۰۰۹۵۱۹ دلار قیمت دارد، تأثیر می‌گذارد. حتی اگر نشانه شاهد یک رویداد بود کاهش جزئی با در نظر گرفتن کاهش ۰.۵۰ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته و ۶.۶۸ درصدی در هفت روز گذشته، افزایش نرخ سوخت می تواند به عنوان یک کاتالیزور بالقوه صعودی عمل کند.

کاتالیزورهای بالقوه صعودی

تثبیت قیمت شیبا اینو در روزهای اخیر سرمایه‌گذاران را به دنبال نشانه‌هایی از حرکت بوده است. با این حال، انتظار می‌رود افزایش قابل توجه نرخ سوخت با کاهش عرضه در گردش، بر پویایی بازار تأثیر مثبت بگذارد. این کاهش در دسترس بودن به طور بالقوه می تواند تقاضا را افزایش دهد و به طور بالقوه منجر به افزایش ارزش توکن شود.

علاوه بر این احساسات مثبت، یک نهنگ اتریوم (ETH) از خواب زمستانی کریپتو بیرون آمده است تا سرمایه گذاری قابل توجهی در SHIB انجام دهد. مثل قبل گزارش شده است توسط U.Today این نهنگ در ۲۴ ساعت گذشته ۶۰۶.۳۶ میلیارد SHIB خرید. این مربوط به سرمایه گذاری قابل توجه ۵.۸۰ میلیون دلار است.

علاوه بر این، Robinhood، یک غول پیشرو در کارگزاری سهام، دارایی های خود را در Shiba Inu افزایش داد. آخرین گزارش ها برای نشان دادن کیف پول Robinhood در حال حاضر دارای ۳۶.۶۸۴ تریلیون SHIB با ارزش بازار ۳۵۰.۳۴ میلیون دلار است. این بدان معناست که ۲۳۰ میلیارد توکن SHIB در یک روز اضافه شد.

در حالی که عملکرد قیمت Shiba Inu در کوتاه مدت نسبتاً ثابت بوده است، ترکیبی از افزایش نرخ سوخت، سرمایه‌گذاری قابل توجه از سوی بازیگران اصلی و افزایش پذیرش پلتفرم‌هایی مانند Robinhood می‌تواند راه را برای یک روند صعودی‌تر در روزهای آینده هموار کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا