اخبار ارز دیجیتال

نرخ سوختگی Shiba Inu (SHIB) علیرغم کاهش قیمت SHIB، ۵۴۳٪ افزایش یافت

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu شاهد افزایش نرخ سوختگی بوده است که با قیمت قرمز فعلی آن در تضاد است. طبق گفته Shibburn، پلتفرمی که میزان سوزاندن توکن های SHIB را ردیابی می کند، نرخ رایت در ۲۴ ساعت گذشته ۵۴۳ درصد افزایش یافته است، حتی اگر قیمت SHIB در مدت مشابه ۴.۵ درصد کاهش داشته باشد.

در آپدیت قبلی، شیبرن گزارش شده است که طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۶۱۳۸۳۳۴ توکن SHIB در شش تراکنش بر روی X سوزانده شده است.

این در حالی است که در زمان انتشار این خبر، این میزان SHIB سوزانده شده در بازه زمانی ۲۴ ساعته به ۴۶۶۰۱۱۶۰ SHIB در مقایسه با رقم ۱۴ میلیون SHIB سوخته روز قبل افزایش یافت.

ارزهای رمزپایه اصلی هفته را با کاهش قیمت آغاز کردند زیرا سرمایه گذاران همچنان نگران کاهش قیمت بیت کوین بودند و قرار گرفتن آنها در بازار گسترده تر را به انتظار کاهش قیمت کاهش دادند.

Shiba Inu، دومین ارز رمزنگاری شده با مضمون سگ از نظر ارزش بازار، با افت ۴.۱۷ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۰۹۱۱ دلار رسیده است که با روند گسترده تر بازار مطابقت دارد.

شیبا اینو از زمان رسیدن به بالاترین سطح ۰.۰۰۰۰۱۲۵ دلار در ۱۶ دسامبر، به طور پیوسته در حال کاهش بوده است و در منطقه تقاضای بحرانی بین ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار و ۰.۰۰۰۰۱ دلار قرار گرفته است که می تواند عملکرد کوتاه مدت قیمت را تعیین کند.

Shiba Inu شاهد افزایش ۱۷۵ درصدی در زنجیره است

Shiba Inu (SHIB) در ۲۴ ساعت گذشته افزایشی در فعالیت زنجیره ای داشته است. برخی از بزرگترین دارندگان توکن، یا نهنگ ها، مقادیر قابل توجهی از SHIB را به چندین مقصد منتقل کردند.

بر اساس داده‌های شرکت تحلیل بلاک چین IntoTheBlock، حجم تراکنش‌های بزرگ به ارزش ۱۰۰۰۰۰ دلار یا بیشتر شامل SHIB در ۲۴ ساعت گذشته ۱۷۵.۲۳ درصد افزایش یافته است.

حجم این معاملات بزرگ از ۳۴۴.۶۵ میلیارد SHIB در ۲۰ ژانویه به ۹۴۰.۴۱ میلیارد در ۲۱ ژانویه افزایش یافت.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا