اخبار ارز دیجیتال

میزان سوختگی شیبا اینو (SHIB) 459% افزایش یافته است، ببینید چه اتفاقی می افتد

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu (SHIB) شاهد بهبودی بسیار مورد نیاز در نرخ سوختگی بوده است که بازیابی بازار به مهمترین هدف تبدیل شده است. طبق داده‌های Shibburn.com، میزان سوختگی SHIB در ۲۴ ساعت گذشته تا ۴۵۹ درصد افزایش یافته است و در زمان نگارش این مقاله به ۱۴۸.۴۹ درصد رسیده است. با این داده ها، در مجموع ۱۱۵,۷۹۸,۶۷۱ SHIB اکنون به کیف پول مرده ارسال شده و برای همیشه از گردش خارج شده است.

سوزاندن SHIB برای بقای آن بسیار مهم است. با وجود مدل عمدتا دستی آن، بسیاری از شرکای اکوسیستم سهم زیادی در سوزاندن SHIB داشته اند. این یک دستاورد جعلی است، به اندازه ای که مجموع توکن های سوخته شده را به ۴۱۰,۶۹۰,۳۸۸,۰۹۹,۴۹۳ SHIB برساند. در بازار امروز SHIB، ارزش این توکن های سوخته ۳,۵۹۲,۷۱۹.۵ دلار است.

میزان سوختگی شیبا اینو منبع: Shibburn

برعکس، تعداد کل توکن های Shiba Inu باقی مانده در گردش، ۵۸۱,۲۴۷,۳۲۲,۱۲۸,۴۲۳ SHIB به ارزش ۵,۰۸۴,۷۵۱,۵۷۳.۹۸ دلار بود. بسیاری از آدرس‌ها به سوزاندن کل ارقام SHIB کمک می‌کنند تا به بالاترین حد خود برسند، و یک پورتال سوزاننده برای راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه ۲ سکه میم، Shibarium، برنامه‌ریزی شده است تا کارایی این فرآیند را افزایش دهد.

در مورد قیمت چطور؟

با توجه به اینکه نرخ سوزاندن شیبا اینو در حال حاضر به سمت بهبودی کامل می رود، تأثیر بالقوه آن بر رشد قیمت همچنان به شدت حدس و گمان است. اخیرا، شیبا اینو به خرس‌ها تسلیم شد و در حال حاضر قیمت آن در ۲۴ ساعت گذشته با ۴.۴۶ درصد کاهش به ۰.۰۰۰۰۰۸۷۴۱ دلار رسیده است و ضرر هفت روزه خود را به ۱۰.۲۲ درصد رسانده است.

شیبا اینو برای بهبود تلاش کرده است، زیرا اخیراً قیمت خود را صفر کرده است. در حالی که افزایش نرخ سوزاندن SHIB یک افزایش قابل توجه است، ممکن است رشد سریع‌تری لازم باشد تا منجر به افزایش قابل توجه قیمت میم کوین شود.

در همین حال، شیبا اینو ممکن است احساسات منفی تورم مثبت را حفظ کند تا از کاهش بیشتر قیمت ها جلوگیری کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا