اخبار ارز دیجیتال

میزان سوختگی شیبا اینو (SHIB) 282 درصد افزایش یافته است، اما هنوز جشن نگیرید

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس داده‌های Shibburn در شش ساعت گذشته، Shiba Inu (SHIB) نوسان بی‌سابقه‌ای را در نرخ سوختگی تجربه می‌کند. در حالی که سرعت سوختن افزایش یافت این نرخ رشد که قبل از نوشتن در بالاترین حد ۲۸۲ درصد بود، ناپایدار باقی می ماند و تغییر موضع در واکنش مشارکت کنندگان به سوختگی نشانه ها را نشان می دهد.

بر اساس داده های شیبرن، تعداد کل توکن های سوزانده شده در ۲۴ ساعت گذشته از ۶۶۴۳۰۸۹ توکن فراتر رفته و سوزاندن در هفت تراکنش انجام شده است. بر اساس داده های شیبورن، بزرگترین این تراکنش ها به ترتیب حدود ۳.۵ میلیون و دیگری ۲.۵ میلیون تراکنش بوده است. توجه به این نکته ضروری است که این توکن ها به طور داوطلبانه توسط اعضای جامعه سوزانده می شوند.

از دیدگاه Shiba Inu، این بازیابی در نرخ سوختگی آنقدر بر اکوسیستم تأثیر نمی گذارد که تغییر قابل توجهی در قیمت توکن را تضمین کند.

در زمان نگارش این مقاله، شیبا اینو با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۸۸۹۷ دلار، ۰.۸۸ درصد کاهش در ۲۴ ساعت تغییر می دهد. روند نزولی شیبا اینو از این ماه آغاز شد و با توجه به منفی شدن نرخ سوختگی، انتظارات مبنی بر بهبود نرخ سوختگی در حال کاهش است.

بازگشت احتمالی برای شیبا اینو

Shiba Inu شدیداً به بازگشت نیاز دارد زیرا قیمت در حال حاضر کاهش به سمت سطح حمایت عمده در $۰.۰۰۰۰۰۸۵ را دنبال می کند. اگر این سطح نتواند تداوم یابد، ممکن است کاهش عمده ای برای توکن ایجاد شود که روند خوبی برای قیمت نخواهد بود.

چندین کاتالیزور با هم کار می کنند تا میراث قیمت SHIB را تضمین کنند و آن را به محدوده قیمت ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار برگردانند، جایی که اخیراً پس از چندین بار شکستن سطح ۰.۰۰۰۰۱ دلار در چند ماه گذشته، طولانی ترین امنیت را پیدا کرده است. .


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا