🚨 اخبار ارز دیجیتال

نرخ رایت Shiba Inu (SHIB) 1530 درصد در بازگشت به بازار Epic افزایش یافت

شیبا اینو (SHIB) در معاملات امروز با افزایش قیمت به ۰.۰۰۰۰۰۰۹۶ دلار رسید. این افزایش قیمت همزمان با افزایش قابل توجه نرخ سوخت SHIB است که از کاهش دیروز بازگشته است.

با توجه به این شیبرننرخ رایت ۱۵۳۰.۱۶ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافته است و میلیون‌ها SHIB به کیف پول‌های مرده ارسال شده است، وب‌سایتی که میزان سوزاندن توکن‌های SHIB را ردیابی می‌کند.

در ۲۴ ساعت گذشته در مجموع ۶۱۶۸۵۰۱۲ توکن SHIB در ۱۵ تراکنش سوزانده شد.

بازار صعودی بوده است زیرا سرمایه گذاران همچنان نسبت به تصمیم فدرال رزرو در مورد نرخ بهره در این هفته خوش بین هستند و شانس تقریباً برابر با کاهش ماه مارس است.

تغییرات مادی در این چشم‌انداز می‌تواند تأثیر قابل‌توجهی بر بیت‌کوین و سایر بازارهای ارزهای دیجیتالی که به تغییرات در ادراکات نقدینگی حساس هستند، داشته باشد.

در زمان نگارش این مقاله، SHIB برخی از سودهای روزانه خود را کاهش داد و ۳.۹۵ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافت و به ۰.۰۰۰۰۰۹۳ دلار رسید. حجم معاملات ۲۴ ساعته شیبا اینو ۵۱ درصد افزایش یافت و SHIB در آن بازه زمانی ۱۲۷.۲۱ میلیون دلار مبادله کرد.

در روند صعودی، گاوها قصد دارند یک صفر اضافی را از قیمت SHIB پاک کنند و به دنبال شکست مداوم MA 50 روزانه در ۰.۰۰۰۰۰۹۹ دلار هستند.

از سوی دیگر، حمایت ۰.۰۰۰۰۰۸۵ دلاری، که SHIB را از سه کاهش بیشتر در ژانویه محافظت کرده است، سطح مهمی برای مشاهده در صورت کاهش قیمت SHIB خواهد بود.

در همین حال، Shiba Inu Tier-2 همچنان شاهد رشد است. بر اساس Shibariumscan Explorer، تعداد کل تراکنش ها در حال حاضر ۳۲۰,۷۰۵,۶۴۲ است. آدرس های کیف پول در حال حاضر ۱,۳۴۴,۵۳۹ است که تعداد کل بلاک ها ۲,۹۰۹,۵۴۵ است.

به گفته لوسی، عضو تیم شیبا اینو، شیباریوم در آینده قصد دارد ۱۰۰۰ پروژه را از طریق مشارکت های متعدد، علاوه بر پروژه های موجود بر روی پلت فرم، اجرا کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا