اخبار ارز دیجیتال

گاوهای شیبا اینو (SHIB) یک هدف جدید تعیین کردند و یک صفر دیگر را با افزایش ۶۰ درصدی پاک کردند.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو (SHIB) به طور شگفت انگیزی مقاومت خود را بالاتر از سطح مقاومت ۰.۰۰۰۰۳ دلار حفظ کرده است و اصول خود را با هیجان بازار گسترده تر ترکیب کرده است. با چشم انداز فعلی قیمت، شیبا اینو قصد دارد یک صفر دیگر را به عنوان هدف بزرگ بعدی که گاوهای نر او قفل کرده اند، پاک کند. این ماموریتی است که می‌توان با ادامه افزایش بیش از ۶۰ درصدی هفته تا امروز (WTD) آن در دوره به دست آورد. .

در زمان نگارش این مقاله، شیبا اینو با قیمت ۰.۰۰۰۰۳۵۰۵ دلار، ۴.۰۵ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته، دست به دست می‌شود. معیارهای قیمت در هفته گذشته روندهای جالبی را نشان دادند. این ارز از پایین ترین قیمت ۰.۰۰۰۰۱۹۹۸ دلار در ۳ مارس به ۰.۰۰۰۰۴۵۳۳ دلار در ۵ مارس افزایش یافت و به بیت کوین (BTC) به عنوان ارز دیجیتال پیشرو پیوست و به اولین بالاترین قیمت واقعی خود (ATH) یعنی ۶۹۱۰۰ دلار رسید.

معکوس شدن قیمت شیبا اینو به عنوان یک واکنش فروش فوری بود زیرا بسیاری از HODLers بلندمدت پس از افزایش سکه به سطوحی که در دو سال گذشته مشاهده نشده بود، سود کسب کردند.

قیمت شیبا اینو در یک روند خرید جذاب در حال تسلیم شدن است و حجم معاملات با بیش از ۳۶ درصد افزایش به ۴,۷۹۶,۹۸۶,۳۰۷ دلار رسیده است.

یک صفر دیگر می اندازم

رشد شیبا اینو برای مدت طولانی متوقف شده است و در حالی که با قیمتی که آخرین بار در ژانویه ۲۰۲۲ مشاهده شده معامله می شود، ارتش جاه طلب شیبا هدف بزرگ تری دارد. حذف صفر از قیمت آن، SHIB را به سمت معامله ۰.۰۰۰۱ دلار سوق می دهد، که نشان دهنده یک ATH جدید از قرائت قبلی آن ۰.۰۰۰۰۸۸۴۵ دلار است.

با پیش‌بینی بسیاری از تحلیل‌گران یک افزایش بزرگ در چرخه فعلی بازار صعودی و پیش‌بینی این موضوع که تأثیر مثبتی بر آلت‌کوین‌ها خواهد داشت، شیبا اینو آماده است تا از این عوامل بنیادی خارجی برای رسیدن به اوج‌های بی‌سابقه استفاده کند. رشد آن نیز توسط سرعت سوختگی و اقدامات نهنگ پشتیبانی می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا