اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو (SHIB) افزایش می‌یابد، قیمت اتریوم (ETH) همچنان در حال افزایش است، بیت‌کوین (BTC) سلطه بازار را رها نمی‌کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu در حال حاضر یک شکل مثلث صعودی را در نمودار SHIB/USDT نشان می‌دهد. این شکل فنی به طور گسترده ای شناخته شده است و می تواند نشان دهنده افزایش قیمت قابل توجهی باشد.

یک مثلث صعودی با یک خط مقاومت بالایی مسطح و یک خط حمایت پایین تر در حال افزایش مشخص می شود. این الگو نشان می دهد که خریداران به آرامی در برابر فروشندگان به دست می آورند زیرا هر کاهش قیمت در سطح بالاتری نسبت به قبلی خرید می کند. این نشان دهنده افزایش فشار برای شکست صعودی است.

https://www.tradingview.com/
نمودار SHIB/USDT از TradingView

برای شیبا اینو، که در دوره‌ای از فعالیت نسبتاً بی‌وجود باقی می‌ماند، این الگو می‌تواند به عنوان سوخت عالی برای نوسانات در آینده نزدیک باشد. شرایط بازار اخیر شاهد کاهش علاقه به سکه‌های میم قدیمی بوده است که SHIB نیز از این قاعده مستثنی نیست. فقدان پیشرفت‌های قابل توجه در شبکه Shiba Inu به آرام شدن فعالیت در اطراف این ارز دیجیتال کمک کرده است.

در مقابل، بیشتر حرکت در صنعت میم کوین در شبکه سولانا رخ می دهد. این پلتفرم به کانونی برای توزیع سکه‌های میم جدید تبدیل شده است، که نوسانات بسیار بیشتری نسبت به شبکه اتریوم، جایی که شیبا اینو در آن ساکن است، نشان می‌دهند. فعالیت پر جنب و جوش در سولانا به شدت با رکود مشاهده شده در فضای سکه میم اتریوم در تضاد است و معامله گران و سرمایه گذارانی را که به دنبال سودهای سریع و هیجان بالا هستند، جذب می کند.

اصلاح اتریوم موقتی است

بازار اتریوم در حال حاضر اصلاحاتی را نشان می‌دهد و الگوهایی وجود دارد که نشان می‌دهد افزایش نه تنها در افق است، بلکه می‌تواند ادامه یابد. این دارایی اخیراً عقب نشینی شدیدی را تجربه کرده است و این حرکت را می توان به راحتی در تایم فریم های روزانه مشاهده کرد. با این حال، چنین حرکات تند و تیز اغلب خبر از معکوس شدن می دهد و نشان می دهد که اتریوم ممکن است برای یک روند صعودی آماده شود.

نگاهی دقیق تر به نمودارها نشان می دهد که عملکرد قیمت اتریوم از تعدادی شاخص فنی کلیدی پیروی می کند که در مجموع مواردی را برای حرکت صعودی احتمالی ایجاد می کنند. دارایی با میانگین متحرک خود به پایه تماس باز می گردد. رفتاری که اغلب با بهبودی دنبال می شود، زیرا این سطوح می توانند به عنوان مناطق حمایت پویا عمل کنند.

این مرحله اصلاح به ویژه با توجه به رالی قدرتمندی که اتریوم در هفته های گذشته تجربه کرده است قابل توجه است. اصلاحات بخشی طبیعی و سالم از مسیر قیمت هر دارایی است که امکان تثبیت را قبل از روند صعودی بعدی فراهم می کند. عقب‌نشینی فعلی اتریوم می‌تواند یک تکان دادن دست‌های ضعیف باشد و زمینه را برای یک رالی قوی‌تر فراهم کند که توسط یک پایگاه سرمایه‌گذار مصمم‌تر تحریک می‌شود.

تسلط بیت کوین به جایی نمی رسد

پس از یک وقفه کوتاه به زیر میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه، شاخصی حیاتی از احساسات میان مدت بازار، بیت کوین راه خود را به بالاتر از این سطح مهم بازگرداند. این حرکت سیگنال صعودی را برای ناظران بازار نشان می‌دهد و نشان می‌دهد که بیت‌کوین هنوز آماده نیست تا سلطه خود را در بازار کنار بگذارد.

با این حال، صعود به بالای EMA 50 با آن نوع حرکت قوی که گاوها انتظار داشتند مواجه نشد. رشد متوسط ​​بود، که نشان می دهد بیت کوین ممکن است با افزایش قیمت با فشار فروش مواجه شود. این در بازارهای رمزنگاری غیرمعمول نیست، جایی که حرکت‌های مهم اغلب با مقاومت فوری روبرو می‌شوند زیرا سرمایه‌گذاران سود می‌برند و شک‌ها شک دارند.

اقدام اخیر قیمت یک ترن هوایی برای بیت کوین بوده است که شاهد کاهش ارزش آن از بالاترین قیمت در حدود ۴۷۰۰۰ دلار به پایین ترین سطح در حدود ۴۱۰۰۰ دلار بوده است. این کاهش برای مدت کوتاهی توجه را به آلت کوین ها معطوف کرد که از فرصت برای برگزاری تجمعات محلی استفاده کردند. تنوع سود در طیف کریپتو در طول دوره های ضعف بیت کوین روندی است که با بلوغ بازار کلی آشکارتر می شود.

اما توانایی بیت کوین برای شکستن بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۵۰، یادآور قدرت اساسی آن و اعتماد سرمایه گذاران به آن است. علی‌رغم فرصت‌های صعودی آلت‌کوین‌ها، بیت‌کوین همچنان پایه اصلی بازار ارزهای دیجیتال است و حرکت‌های آن اغلب احساسات گسترده‌تری را در بازار دیکته می‌کند. این صعود اخیر به بالای سطح فنی بحرانی را می توان به عنوان ادعای خاموش بیت کوین مبنی بر اینکه هنوز آماده کناره گیری نیست تعبیر کرد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا