اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu (SHIB) با ۲۹۵ درصد افزایش قیمت به دهمین ارز دیجیتال بزرگ تبدیل شد.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu (SHIB) توانسته حرکت صعودی مداوم خود را حفظ کند و قیمت آن به راحتی در حدود ۰.۰۰۰۰۳۸۸۷ دلار در نوسان بوده و ۴۵.۰۷ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش داشته است. رشد شیبا اینو در هفت روز گذشته آن را ۲۹۵ درصد افزایش داده است و به افزایش ارزش بازار آن به ۲۲,۸۹۱,۶۹۲,۱۰۹ دلار کمک کرده است.

چشم انداز رشد شیبا اینو او را قادر به ثبت تاریخ های بیشتر از همیشه کرده است. در زمان نگارش این مقاله، Shiba Inu اکنون دهمین ارز دیجیتال بزرگ پس از جابجایی Avalanche (AVAX) از آن موقعیت است. با توجه به اینکه شیبا اینو به دلیل شکست قیمت در شکستن نقطه مقاومت ۰.۰۰۰۰۱ دلاری هفته‌ها پیش، تقریباً از ۲۰ رتبه برتر حذف شد، این یک نقطه عطف مهم است.

شیبا اینو واقعاً در یک چشم به هم زدن ثروت خود را متحول کرد. حجم معاملات ۲۴ ساعته با ۲۳۶ درصد افزایش به ۱۳,۵۳۱,۴۴۹,۴۹۶ دلار رسید. این معیار به طور خاص تا زمان نگارش از Cardano (ADA)، XRP، Solana (SOL) و حتی Dogecoin (DOGE) پیشی گرفته است.

طبق چشم انداز فعلی، Shiba Inu در حال حرکت برای آزمایش مجدد علامت قیمت ۰.۰۰۰۰۴ دلار است که در صورت موفقیت، بهترین عملکرد را از اکتبر ۲۰۲۱ نشان می دهد.

آیا شیبا اینو Dogecoin را برگرداند؟

یک تغییر عمده در اکوسیستم ارز دیجیتال وجود دارد که توسط جریان های سرمایه به بیت کوین (BTC) از طریق ETF نقطه بیت کوین تحریک می شود. Shiba Inu در خط مقدم این تغییر قرار دارد و تهدید می کند که جایگزین Dogecoin به عنوان ارزشمندترین میم سکه در تاریخ شود.

در حالی که هنوز ارزش دلار در آستانه شکستن رکورد DOGE وجود دارد، ادامه روند رشد و کاهش جزئی در Dogecoin می تواند به تسریع این تغییر در میان مدت کمک کند.

فصل فرعی در حال شکل‌گیری است تا زودتر از آنچه تصور می‌شد فرا برسد، و با موارد استفاده بیشتر و ویژگی‌های کاهش تورم پیرامون شیبا اینو، این انتقال ممکن است در درازمدت اجتناب‌ناپذیر باشد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا