🚨 اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu (SHIB) با کاهش ۱۹ درصدی قیمت اقدام می کند

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو (SHIB) در حال حاضر تحت فشار خود کمان می‌کند، زیرا خرس‌ها برای بستن منفی در ۱۱ مارس حرکت کردند. در زمان نگارش این مقاله، شیبا اینو با ۰.۰۰۰۰۳۲۱۶ دلار دست به دست می شود که در ۲۴ ساعت گذشته ۷.۱۶ درصد کاهش داشته است. این فروش در بازه زمانی ماهانه بیشتر شد زیرا این توکن بیش از ۱۹ درصد از ارزش خود را در هفته گذشته از دست داد.

نمودار قیمت SHIB 1D. منبع: CoinMarketCap

تصحیح سالم یا سیگنال روز قیامت؟

شیبا اینو در طول ماه گذشته انعطاف پذیر باقی مانده است، جایی که او توانست ۲۴۵ درصد افزایش رشد خود را حفظ کند. Memecoin در ماه گذشته چندین رکورد از جمله پاکسازی صفر و تبدیل سطح ۰.۰۰۰۰۱ دلار به پشتیبانی بلندمدت را به ثبت رسانده است.

شیبا اینو همچنین سطوح قیمتی ۰.۰۰۰۰۲ و ۰.۰۰۰۰۳ دلاری را به مناطق حمایتی تبدیل کرد که حتی کاهش قیمت فعلی نیز نتوانست بر آن تأثیر بگذارد. به طور کلی، شیبا اینو قصد دارد از رشد ۲۳۸ درصدی در ماه گذشته برای ایجاد حرکت جدید در سطح قیمت فعلی سرمایه گذاری کند.

رالی شیبا اینو بسیار حساس است زیرا بر بال‌های بیت کوین (ATH) سوار می‌شود، ارز دیجیتالی که هفته گذشته بالاترین رکوردهای تاریخ (ATH) را ثبت کرد. به دلیل همبستگی عمیق تر با بیت کوین در مقایسه با عوامل بنیادی داخلی آن، SHIB تنها می تواند رشد بیشتری را ببیند که بازار گسترده تر اجازه می دهد.

اهداف کلیدی در تمرکز

در مورد شیبا اینو، هدف اولیه همچنان آزمایش مجدد ATH بالای سطح ۰.۰۰۰۰۸ دلار در کوتاه مدت است. در حالی که این هنوز یک وظیفه دلهره آور برای ارز دیجیتال باقی مانده است، اعضای ارتش شیب به طور کلی خوشبین تر هستند و قصد دارند یک صفر دیگر را از ارزش فعلی بازار به عنوان یک هدف بلندمدت پاک کنند.

پاک کردن صفر در نهایت Dogecoin (DOGE) را به تحقق رویای خود برای معکوس شدن و افزایش به سطح قیمت ۰.۰۱ دلار در بلندمدت نزدیک‌تر می‌کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا