🚨 اخبار ارز دیجیتال

رالی شیبا اینو (SHIB) ATH: مقاومت کلیدی در برابر ضرب است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو (SHIB) از زمان شکستن سد قیمت ۰.۰۰۰۰۳ دلار، مقاومت غیرمعمول مثبتی از خود نشان داده است. همانطور که داده‌های پلتفرم تحلیل ارزهای دیجیتال IntoTheBlock (ITB) نشان می‌دهد، برای در نهایت ترسیم تکرار به سمت بالاترین سطح تاریخ (ATH)، شیبا اینو در تلاش است تا مقاومت ضعیف پیش رو را بشکند.

داده های ITB نشان می دهد که تعداد کل آدرس های Shiba Inu که در حال حاضر سود دارند، ۱.۱ میلیون است. داده ها نشان می دهد که قیمت سربه سر برای ۱۸۳۶۰ آدرس بین ۰.۰۰۰۰۳۵ تا ۰.۰۰۰۰۳۷ دلار تعیین شده است، در حالی که بالاترین مقاومت برای میم کوین بین ۰.۰۰۰۰۵۷ دلار تا ۰.۰۰۰۱۳۱ دلار تعیین شده است، محدوده ای که در آن ۸۴۱۲۰ آدرس به ۲۹.۷۲ تریلیون SHIB دست یافتند.

با توجه به حرکت صعودی که SHIB در چند هفته گذشته داشته است، غلبه بر این مانع مهم ممکن است آسان باشد. این افزایش باعث شد که قیمت در ابتدای هفته به بالاترین حد ۵۲ هفته گذشته یعنی ۰.۰۰۰۰۴۵۳۴ دلار برسد.

شیبا اینو تا این سال ۲۳۸.۹۴ درصد رشد داشته است. این موفقیت زمانی مشهود بود که SHIB نه تنها صفر را پاک کرد، بلکه سطح قیمت ۰.۰۰۰۰۱ دلار را نیز به عنوان پشتیبان قدرتمند خود معکوس کرد.

کاتالیزورهای رشد شیبا اینو

شیبا اینو برای رسیدن به هدف اصلی خود یعنی شکستن سطوح مقاومت چند ساله، باید از کاتالیزورهای داخلی و خارجی برای تقویت روند صعودی خود استفاده کند.

کمپین سوزاندن شیبا اینو یکی از سلاح‌های موجود در زرادخانه او است زیرا به کاهش عرضه در گردش کمک می‌کند. با افزایش تقاضا برای شیبا اینو در بحبوحه انقلاب مداوم میم سکه، تعادل عرضه و تقاضا در تعادل مثبت است که می تواند به افزایش قیمت دارایی کمک کند.

Shiba Inu همچنین هیجان گسترده‌تری را در اکوسیستم ارز دیجیتال ایجاد می‌کند که توسط محصولات صندوق معامله‌شده بورس نقدی بیت‌کوین (ETF) تقویت می‌شود. اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شیبا اینو به ترتیب ۰.۰۰۰۰۵ دلار و ۰.۰۰۰۰۷ دلار تعیین شده است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا