🚨 اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو (SHIB) و دوج کوین (DOGE) می توانند کاردانو را از صدر بیاورند: در اینجا چگونگی

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu و Dogecoin به طور بالقوه می توانند Cardano (ADA) را از ۱۰ رتبه برتر ارزهای دیجیتال حذف کنند. با مدیر عامل Nanse AI نگاه در مواجهه با چنین احتمالی، جوامع بازار دوباره در حال برخورد هستند.

با نگاهی به نمودارهای قیمت SHIB و DOGE، افزایش غیرقابل انکاری مشاهده می شود. نمودار SHIB با افزایش عمودی چشمگیر صعودی است و در حال شکستن سطوح مقاومت با حجم قابل توجهی است که از عملکرد قیمت حمایت می کند. این افزایش بدون توجه نماند زیرا FOMO علاقه سرمایه گذاران را برانگیخت و به طور بالقوه قیمت ها را حتی بالاتر برد.

https://www.tradingview.com/
نمودار SHIB/USDT از TradingView

نمودار Dogecoin منعکس کننده روند مشابه است. قیمت به شدت در حال افزایش است و قدرت خود را بالاتر از میانگین های متحرک حفظ می کند. میانگین متحرک ۵۰ روزه یک سطح حمایت قوی بوده است که در صورت تداوم حرکت مثبت می تواند منجر به افزایش بیشتر قیمت شود. هر دو نمودار احساس «رشد غیرقابل توقف» را بیان می‌کنند که میم کوین‌ها موفق به گرفتن آن شده‌اند.

محبوبیت فزاینده میم کوین ها عمدتاً به دلیل حمایت و علاقه جامعه به رسانه های اجتماعی است، نه ارزش اساسی، که آنها را از پروژه هایی مانند Cardano متمایز می کند، که به دلیل پایه های تکنولوژیکی قوی و جاه طلبی های DeFi مشهور است. با وجود این، بدبینی جامعه DeFi نسبت به عملکرد Cardano و انتقاد از Nansen و دیگران ممکن است بر پویایی بازار به نفع میم کوین ها تأثیر بگذارد.

از آنجایی که سکه‌های میم به قدرت ویروسی و هیجان جامعه باز می‌گردند، شانس آن‌ها برای پیشی گرفتن از ارزش بازار کاردانو غیرصفر است، به خصوص اگر مسیر رشد فعلی ادامه یابد. در حالی که این امکان ممکن است برخی از سرمایه گذاران را نگران کند و دیگران را خوشحال کند، مهم است که ماهیت فرار و اغلب غیرقابل پیش بینی حرکات میم کوین را تشخیص دهیم، که می تواند به همان سرعتی که افزایش می یابد سقوط کند.

با این حال، بازار کریپتو به‌خاطر بازگشت‌های غافلگیرکننده‌اش شناخته می‌شود، و در حالی که حرکت فعلی SHIB و DOGE فوق‌العاده است، جابجایی دارایی‌های تثبیت‌شده‌ای مانند Cardano نیازمند علاقه سرمایه‌گذاران پایدار و ارزش بازار فراتر از یک افزایش موقت است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا