اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu (SHIB) و Dogecoin (DOGE) پیشتاز عرضه ۸۰ میلیارد دلاری Meme Coin هستند.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • Shiba Inu: Rise of the Underdog
  • بازگشت پادشاه: دوج کوین

جریان ورودی چشمگیر ۸۰ میلیارد دلاری به بازار ارزهای دیجیتال وارد شده است که با عملکرد برجسته Shiba Inu (SHIB) و Dogecoin (DOGE) برجسته شده است. تنها هفته گذشته، حجم معاملات SHIB به رقم خیره کننده ۳۱ میلیارد دلار رسید و حتی از رقم قوی ۲۳ میلیارد دلاری DOGE نیز فراتر رفت. این نشان دهنده یک تغییر در پویایی بازار بود که در آن DOGE زمانی غالب اکنون محبوبیت فزاینده همتای خود را تحت الشعاع قرار داده است.

Shiba Inu: Rise of the Underdog

نمودار SHIB یک روند صعودی قابل توجه را منعکس می کند، جایی که ارزش آن در مدت کوتاهی سر به فلک می کشد، همانطور که توسط خط صعودی تند مشهود است. این افزایش نشان دهنده ترکیبی قوی از اشتیاق سرمایه گذار و پویایی بازار است که به نفع SHIB کار می کند. به طور خاص، میانگین‌های متحرک تمایل دارند به پایین‌تر از کندل‌ها روند، به عنوان شاخص‌های صعودی عمل می‌کنند و نشان‌دهنده حمایت قوی از افزایش قیمت‌ها هستند.

    نمودار SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

با وجود عقب نشینی جزئی اخیر، همانطور که با عقب نشینی اندک در شمع ها مشهود است، SHIB بالاتر از میانگین های متحرک بحرانی باقی می ماند و حجم معاملات برجسته شده توسط میله های حجم بزرگ نشان دهنده علاقه قابل توجه خریدار است که باعث حرکت صعودی می شود. این عقب نشینی می تواند اصلاحی سالم در بازار باشد و به سرمایه گذاران جدید نقطه ورود جذابی را قبل از یک حرکت بالقوه افزایش قیمت دیگر ارائه دهد.

بازگشت پادشاه: دوج کوین

نمودار DOGE روایتی معتدل‌تر اما خوشبینانه‌تر را ارائه می‌کند. ثابت ماندن قیمت بالاتر از میانگین‌های متحرک نشان‌دهنده تداوم اعتماد سرمایه‌گذاران و چشم‌انداز صعودی است. الگوی تثبیت اخیر یک مرحله انباشت بالقوه را نشان می دهد. اگر احساسات بازار همچنان به حمایت از میم کوین ها ادامه دهد، این می تواند قبل از یک افزایش دیگر باشد.

میانگین‌های متحرک زیربنای عمل قیمت نشان‌دهنده یک روند صعودی ثابت است و حجم نسبتاً پایین‌تر در مقایسه با SHIB نشان می‌دهد که حرکات DOGE در حال حاضر نوسانات کمتری دارد. در حالی که با حجم انفجاری SHIB مطابقت ندارد، صعود مداوم تر DOGE ممکن است برای سرمایه گذارانی که به دنبال تجربه ای کمتر آشفته هستند جذاب باشد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا