🚨 اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu (SHIB) صفر را به قیمت اضافه می کند زیرا گاوها ناامید می شوند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با تم سگ، یک صفر دیگر به قیمت خود اضافه کرد و گاوها را ناامید کرد. در زمان نوشتن این مقاله، SHIB با ۳.۲۳ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۰۹۷ دلار رسید.

شیبا اینو در معاملات دیروز بالای سطح ۰.۰۰۰۰۱ دلار باقی ماند. U.Today گزارش داد که چگونه گاوها تلاش های مداومی برای نجات SHIB از از دست دادن این سطح و در نتیجه اضافه کردن صفرهای اضافی به برچسب قیمت انجام می دهند.

با این حال، ابتکار گاوهای نر شیبا اینو زمانی که خرس ها به بازار حمله کردند به بن بست رسید. بیت کوین (BTC) در این هفته تقریباً ۱۰ درصد سقوط کرد زیرا اشتیاق برای تأیید ETF بیت کوین جای خود را به یک شکست بزرگ داد.

شیبا اینو نیز از ۰.۰۰۰۰۱۰۳ دلار به ۰.۰۰۰۰۰۹۳ دلار سقوط کرد و سپس کمی به جایی که در حال حاضر معامله می شود، بازگشت.

در این فرآیند، SHIB بار دیگر به زیر سطح حمایت روزانه MA 50 در ۰.۰۰۰۰۰۹۸۳ دلار سقوط کرد. اگر SHIB این سطح را پس بگیرد، می‌تواند یک بار دیگر سطح ۰.۰۰۰۰۱۰۵ دلار را آزمایش کند و باعث شود گاوها سطح ۰.۰۰۰۰۱۱ دلار را ببینند.

در مقابل، به نظر می‌رسد ۰.۰۰۰۰۰۸۵ دلار حمایت بزرگی برای SHIB باشد و قیمت دو بار در ژانویه از این سطح بهبود یافته است. اگر این مورد نقض شود، SHIB می‌تواند سطح ۰.۰۰۰۰۸۳۹ دلار را هدف قرار دهد که مصادف با MA 200 روزانه بعدی است.

نهنگ های شیبا اینو بی رحم هستند

به نظر می رسد نهنگ های شیبا اینو در حال بیدار شدن هستند و در بازار حرکت می کنند زیرا شیبا اینو سعی می کند صفر اضافی اضافه شده به برچسب قیمت را پاک کند.

بر اساس داده های IntoTheBlock، حجم معاملات بزرگ Shiba Inu در ۲۴ ساعت گذشته اندکی ۱۱.۶۹ درصد افزایش یافته است. مجموع SHIB 7.12 تریلیون نشان دهنده حجم تراکنش های بزرگ است، یعنی تراکنش های بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار. این مبلغ از نظر پولی به ۷۲.۱۶ میلیون دلار رسید.

سنبله در این دسته از معاملات به طور کلی نشان دهنده افزایش فعالیت خرید یا فروش در میان نهنگ ها است.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا