اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu شاهد افزایش ۵۰ درصدی فعالیت Shibarium است زیرا قیمت SHIB پشتیبانی کلیدی را پیدا می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک توسعه قابل توجه، پلتفرم بلاک چین Shiba Inu Shibarium شاهد افزایش قابل توجهی در فعالیت بوده است. تعداد اکانت‌های فعال در شیباریوم در ۲۴ ساعت گذشته به ۷۳۲ مورد رسید که نسبت به روز گذشته ۵۰ درصد افزایش نشان می‌دهد.

با توجه به داده‌های Shibariumscan، به نظر می‌رسد که این افزایش عمدتاً ناشی از افزایش مشارکت از حساب‌های ایجادشده Shibarium است، نه به‌طور خاص افزایش ثبت‌های جدید.

طبق آخرین داده ها، تعداد کل حساب ها در اکوسیستم شیباریوم به ۶۳۶۸۱ عدد می رسد که با ۱.۳۵۱ میلیون آدرس کل همراه است. حجم تراکنش روزانه در شبکه نیز به ۲.۰۴ میلیون نفر رسید که بر سرزندگی روزافزون شیباریوم تاکید دارد.

""
منبع: اسکن شیباریوم

جالب اینجاست که این افزایش در فعالیت شیباریوم با تغییرات قیمت قابل توجه توکن شیبا اینو همزمان است.

نمای قیمت شیبا اینو (SHIB).

در همان بازه ۲۴ ساعته، توکن با فروش ۰.۰۰۰۰۰۹۶۵ دلار به ازای هر توکن معامله شد، در پی افزایش اخیر ۸.۹ درصدی هفته قبل. این حرکت نزولی منجر به کاهش ۴.۱ درصدی قیمت SHIB شد.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

با این حال، شایان ذکر است که SHIB پشتیبانی قابل توجهی نزدیک به ۰.۰۰۰۰۰۰۹۲ دلار پیدا کرد که نشان‌دهنده یک نقطه ثبات بالقوه برای ارز دیجیتال الهام گرفته از میم است.

علیرغم افت اخیر قیمت، خوش‌بینی در بین سرمایه‌گذاران SHIB وجود دارد، زیرا هدف این توکن تثبیت در اطراف منطقه پشتیبانی است و به طور بالقوه راه را برای حرکت صعودی مجدد هموار می‌کند. در زمانی که بازار ارزهای دیجیتال با هیجان تماشا می کند، SHIB خود را در نقطه مهم دیگری می بیند و همچنان توجه علاقه مندان و سرمایه گذاران را به خود جلب می کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا